توقیف 2 كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و 500 كیلو انواع آبزیان

توقیف 2 كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و 500 كیلو انواع آبزیان رصد كالا: رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از توقیف دو فروند كشتی متخلف صید ترال و كشف هزار و 500 كیلوگرم انواع آبزیان در شهرستان جاسك آگاهی داد. علی صالحی رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از توقیف دو فروند كشتی صیادی غیرمجاز ترال و كشف هزار و 500 كیلوگرم انواع آبزیان در شهرستان جاسك آگاهی داد.


به گزارش رصد کالا به نقل از ایسنا، علی صالحی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در امتداد پیگیری و نظارت بر حقوق عامه و با هماهنگی مقام قضایی، مرزبانان پایگاه دریابانی بندر جاسک ضمن شناسایی دو فروند کشتی صید ترال، در اقدامی ضربتی بلافاصله شناورهای مذکور را توقیف و متخلفین را بازداشت کردند.
وی تصریح کرد: مرزبانان در بازرسی از این شناورها یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع ماهی قاچاق و یک توپ تور صیادی غیرمجاز ترال را کشف کردند. وی اشاره کرد: برای متهمان بمنظور تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل دادرسی پرونده قضایی تشکیل شده است.
رییس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: به دنبال سفر ثمر ریاست قوه قضائیه به هرمزگان در مهرماه ۱۳۹۸ و دستور ویژه بمنظور حفظ ذخیره آبزیان و تحقق آرزوی دیرینه صیادان برای جلوگیری از صید بی رویه و غیر مجاز ترال، بیش از یکسال است که مبارزه بی امان با این نوع صید مخرب به صورت مستمر در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفته و در همین راستا در این بازه زمانی، ده ها کشتی صید ترال توقیف و برای متخلفین پرونده قضایی تشکیل شده است.
صالحی در خاتمه بر عزم جدی دستگاه قضایی استان هرمزگانی در مقابله با صید غیرمجاز ترال به موازات پشتیبانی از صیادان بومی تاکید کرد.
منبع:

1399/08/24
14:16:11
5.0 / 5
1617
تگهای خبر: ارز , دستگاه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها