در مجمع سال مالی ۱۳۹۶ شركت ایرانول اعلام شد

ركوردشكنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن موتور

ركوردشكنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن موتور رصد كالا: مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به  ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۶ شركت نفت ایرانول با حضور بیش از ۹۸درصد سهامداران برگزار گردید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، شركت نفت ایرانول اعلام نمود: این مجموعه با شناسایی به موقع ریسك های شركت، سیستم اقتصادی و بازار تولید روانكار و با پیاده سازی برنامه استراتژیك خود توانست یكی از بهترین مجامع خود در سال های اخیر را برگزار كند و موفق شد لبخند رضایت و شادی را بر لبان سهامداران خرد و كلان خود بنشاند.
این مجمع علاوه بر تصویب صورت های مالی با عنایت به گزارش عملكرد مدیرعامل شركت با ثبت ركوردشكنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن موتور همراه با رشد سهم بازار و بالاترین رشد سود عملیاتی به میزان ۲۸ درصد، فروش ۲۰ درصد و افزایش ۷ درصدی سود خالص سال نسبت به سال پیش از مبلغ یك هزار و ۹۷۸ میلیارد ریال در سال ۹۵ به مبلغ ۲ هزار و ۱۲۱ میلیارد ریال در سال ۹۶ كه ناشی از افزایش اساسی در فروش و سود عملیاتی، كاهش هزینه های فروش، اداری و عمومی و تغییر در سیاست های فروش شركت از اعتباری به نقدی است، باعث تحقق EPS هر سهم به مبلغ یك هزار و ۶۱ ریال شد و مصوب شد از مبلغ ۲ هزار و ۱۲۱ میلیارد ریال سود تحقق یافته (به ازای هر سهم یك هزار و ۶۱ ریال) مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال و به ازای هر سهم یك هزار ریال معادل ۹۴ درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.
بنابر اعلام ایرانول، همینطور روزنامه دنیای اقتصاد بعنوان روزنامه رسمی شركت و موسسه حسابرسی هشیار بهمند بعنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال ۱۳۹۷ انتخاب شدند. مجمع ایرانول كه با استقبال بی نظیر سهامداران برگزار شد، بعد از طرح سوالات درمورد عملكرد شركت و پاسخ اعضای هیات مدیره، با تقدیر سهامداران از عملكرد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به آخر رسید.

1397/03/27
15:04:08
5.0 / 5
4841
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها