معاون طرح و توسعه بانك مهر اقتصاد:

اقتصاد مقاومتی تنها راهكار مشكلات اقتصادی می باشد

اقتصاد مقاومتی تنها راهكار مشكلات اقتصادی می باشد رصد كالا: معاون طرح و توسعه بانك مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب استان مركزی، مجموعه مهر را بانكی چابك دانست كه در عرصه بانكداری خرد عملكرد مطلوبی داشته است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، جعفر صفایی مزید، معاون طرح و توسعه بانك مهر اقتصاد استان مركزی، در این نشست با اشاره به اهمیت پشتیبانی از تولید داخلی، اظهاركرد: اقتصاد مقاومتی تنها چاره حل مشكلات اقتصادی می باشد، بنابراین باید این مهم به فرهنگ غالب جامعه ما تبدیل گردد.
معاون طرح و توسعه با مهم دانستن نقش كاركنان در طرح ارتقای سودآوری، بهره وری مبتنی بر ارزش های انسانی را از سیاست های اصلی بانك عنوان نمود و اظهار داشت: كاهش بهای تمام شده پول و تنوع در طراحی محصولات و خدمات، در پیشبرد اهداف متعالی بانك و رسیدن به چشم انداز ترسیم شده بسیار موثر است.
وی با اشاره به مقوله مطالبات از كاهش معوقات و دارایی های سمّی بانك خبرداد و اظهار داشت: اقدامات قابل توجهی از جانب همكاران شعب سراسر كشور صورت گرفته كه امیدواریم با اعتبارسنجی دقیق و مناسب و توافقات و مذاكرات سازنده با مشتریان و تلاش تمامی كاركنان این روند همچنان ادامه داشته باشد و بانك در دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده موفق باشد.
در ادامه، یوسف حجت پور، رییس اداره امور شعب استان مركزی، گزارشی از عملكرد استان در جهت طرح ارتقای سودآوری عرضه و ابراز امیدواری كرد تا با یاری خداوند متعال و همدلی و همراهی تمامی كاركنان این استان در تحقق سیاست های كلان بانك موفق باشد.
همچنین در انتها این نشست از روسای شعب خمین، مهاجران، مركزی اراك، دكتر حسابی و شازند كه در اولین پایش طرح ارتقای سودآوری در استان؛ حائز بیشترین امتیاز بودند، با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.1396/10/20
22:47:29
5.0 / 5
5283
تگهای خبر: اقتصاد , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها