از قیمت خودرو در هفته سوم آذر با خبر شوید

از قیمت خودرو در هفته سوم آذر با خبر شوید به گزارش رصد کالا، فرارو نوشت: این هفته هم بازار خودرو روند افزایشی را حفظ کرد. اوایل هفته بود که سخنگوی وزارت صمت اطلاع داد که بعضی از خودرو های وارداتی به پشت مرز رسیده و عکس آنها هم روی بیلبوردهای تبلیغاتی بالا رفت. با اینحال در هفته سوم آذر قیمت خودرو های خارجی هم همسو با خودورهای داخلی به رکوردزدنی ها خود ادامه داد. با این اتفاق بنظر می رسد تا آخرسال خبری از کاهش قیمتها نباشد.بازار خودرو ترمز برید؛ این جمله توصیف دقیقی از وضعیت آشفته بازار خودرو است که از اوایل پاییز امسال روزبه روز وخیم تر شد. عرضه قطره چکانی خودرو همچنان متهم اصلی افزایش قیمت هاست که بنظر می رسد مسئولان هیچ راهکاری برای حل آن ندارند. رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو نیز آب پاکی را روی دست متقاضیان ریخته و گفته است که خریداران هر زمانی که تصمیم به خرید گرفتند صبر نکنند و خودروی خودرا خریداری کنند.
طبق گفته مؤتمنی با بررسی نرخها از آبان سال قبل تا امروز مشاهده می شود که ۳۰ تا ۳۵ درصد در تمامی خودرو ها افزایش قیمت را داشته ایم. قیمت ایران خودرو
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در معاملات روز گذشته بدون تغییر ۳۵۰ میلیون تومان اعلام شد، با اینحال این خودرو نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم به ۴۱۲ میلیون تومان رسیده است. نمودار تغییرات قیمت نیز حاکی از این است که تیپ ۵ نسبت به هفته گذشته ۷ میلیون افزایش داشته است.
نسخه دستی پژو ۲۰۷ هم افزایش قیمت ۳۵میلیون تومانی را نسبت هفته گذشته به ثبت رساند. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما در این هفته به ۴۹۵ میلیون تومان رسید.
قیمت پژو پارس LX با ثبت افزایش ۳ میلیونی طی این هفته به ۴۴۳ میلیون تومان رسید.
قیمت پژو پارس ELX-TU۵، با ثبت افزایش ۹ میلیون تومانی به ۵۱۰ میلیون رسید. این خودرو نسبت به اول ماه ۲۰ میلیون گران شده است.
قیمت دنا اتوماتیک توربو هم ۵ میلیون افزایش داشت. قیمت دنا اتوماتیک توربو با این افزایش به ۵۸۵ میلیون تومان رسید.

قیمت سمند EF۷ هم ۳۸۴ میلیون تومان اعلام شد، بااینکه قیمت سمند روز گذشته با ثبات همراه بود اما نسبت به معاملات اول ماه ۱۴ میلیون و نسبت به هفته گذشته ۹ میلیون بالا رفته است.
قیمت تارا دنده ای با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۵۱۸ میلیون تومان رسید. قیمت این خودرو اول ماه ۴۸۰ میلیون بود که ۳۸ میلیون بالا رفته است.
قیمت دنا توربو اتوماتیک هم نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران گردید و به ۶۰۵ میلیون تومان است.
قیمت تارا اتوماتیک هم این هفته ۱۰ میلیون افزایش داشت و به ۶۴۰ میلیون تومان رسید. قیمت سایپا
قیمت تیبا هاچبک EX نیز ۳ میلیون تومان افزایش به ثبت رساند. قیمت تیبا هاچبک با این در بازار آزاد به ۲۲۷ میلیون تومان رسید
قیمت تیبا صندوقدار SX بنزینی هم ۲ میلیون تومان گران گردید و به ۲۲۱ میلیون تومان رسید.
ساینا S دنده ای تغییر قیمت نداشت. قیمت ساینا ۲۳۸ میلیون تومان اعلام گردید.
قیمت کوییک معمولی نیز به ۲۳۰ میلیون تومان رسید که به مدلول افزایش ۳ میلیونی طی یک هفته است.
قیمت کوییک R هم ۲ میلیون گران گردید و ۲۳۹ میلیونی شد.
قیمت شاهین ۲۵ میلیون افزایش داشت و ۴۱۰ میلیونی شد.


بیشتر بخوانید: بی محلی خودرو به ارز/ نرخها کاهشی می شود؟۲۱۷ ۴۶

1401/09/18
12:35:45
5.0 / 5
264
تگهای خبر: ارز , بازار , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها