وزیر صمت اعلام كرد

عرضه فراوان مرغ منجمد با كیفیت و قیمت مناسب از امروز

عرضه فراوان مرغ منجمد با كیفیت و قیمت مناسب از امروز وزیر صمت با اشاره به اینکه از امروز کار توزیع مرغ منجمد هم با کیفیت و تناژ مناسب شروع می شود، اظهار داشت: عرضه مناسب مرغ منجمد سبب تعادل در قیمت و فرونشست هیجانات خرید خواهد شد.به گزارش رصد کالا به نقل از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در نشست مشترک با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و معاونان این وزارت خانه که در مورد تنظیم بازار کالاهای کشاورزی برگزار شد، مهم ترین مسئولیت بخش اقتصادی دولت را تأمین معیشت مردم بخصوص در شرایط جنگ اقتصادی کنونی دانست و عنوان کرد: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی میان وزارت صنعت، معدن وتجارت و وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد که این جلسه هم به منظور انسجام بیشتر برگزار شده است.
وی ستاد تنظیم بازار را هماهنگ کننده دستگاههای مرتبط در امر تنظیم بازار دانست و افزود: جلسات این ستاد با حضور همه اعضای مؤثر به صورت منسجم، منظم و هفتگی تشکیل می شود.
مدیریت خرید هیجانی مردم در فصول پرتقاضا با انسجام بین بخشی
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه ضمن اشاره به اینکه در روزهای عید و مناسبات مختلف به علت افزایش تقاضا هیجانات مردم در خرید (خرید هیجانی) هم بیشتر می شود، اظهار داشت: با برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار و انعقاد جلسات مختلف تخصصی با دستگاههای ذیربط و انسجام بین بخشی که جلسه امروز هم در همین راستا بوده است، هیجانات بازار مدیریت و تعدیل می نماییم.
رزم حسینی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی نسبت به تأمین بموقع مرغ اقدام می کند، افزود: وزارت صمت هم با در اختیار داشتن شبکه توزیع ۳ میلیون نفری صنفی، هماهنگی با شرکتهای تعاونی مختلف شامل کارکنان، نیروهای مسلح، بسیج اصناف، تشکل ها و شبکه های مردم محور کار توزیع را به صورت مناسب انجام می دهد.
عرضه فراوان مرغ منجمد با کیفیت و قیمت مناسب از امروز
وی با بیان اینکه از امروز کار توزیع مرغ منجمد هم با کیفیت و تناژ مناسب شروع می شود، خاطرنشان کرد: عرضه مناسب مرغ منجمد سبب تعادل در قیمت و فرونشست هیجانات خرید خواهد شد.
وزیر صمت همینطور با تکیه بر اینکه سیاست های تنظیم بازار تداوم دارد، بیان نمود: سیاست وزارت صمت وفور کالا در کشور در کنار عرضه مناسب می باشد.
رزم حسینی با بیان اینکه افزایش تولید در اقلام مورد نیاز مردم در حال انجام می باشد، اظهار داشت: پیشبینی مواد اولیه مورد نیاز و تسهیل مقررات و فرآیندها شده است.
وی خاطرنشان کرد: با تمهیدات انجام شده و وفور و عرضه مناسب، خرید هیجانی مردم به حداقل ممکن می رسد و بازار تثبیت خواهد یافت که الان هم این مورد در حال انجام می باشد.

1399/12/27
11:45:33
0.0 / 5
997
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تخصص , توزیع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها