در ۹ ماه سال جاری محقق شد؛

افزایش 56 درصدی تولید و 50 درصدی صادرات فولاد بناب

افزایش 56 درصدی تولید و 50 درصدی صادرات فولاد بناب رصد کالا: مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از افزایش ۵۶ درصدی تولید و ۵۰ درصدی صادرات در ۹ ماهه منتهی به انتها آذر ماه امسال (سال جهش تولید) در این مجتمع آگاهی داد.


به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، بابک علیزاد شهیر اظهار داشت: مجموع خطوط ذوب و نورد در ۹ ماه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری حدود ۶۱۲ هزار تن بود که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۶ درصدی را ثبت نمود. وی ضمن اشاره به موفقیت اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد صنعت بناب اضافه کرد: ثبت رکوردهای جدید در خطوط تولیدی این مجتمع با تولید ۳۲۱ هزار تن مقاطع نوردی، تولید ۱۸۵ هزارتن شمش در ذوب شاهین، مجموع تولید شمش در دو واحد ذوب و ریخته گری به میزان ۲۹۰ هزار تن که همه از بدو تاسیس بی سابقه بوده و در نهایت ثبت رکورد تولید ۶۱۲ هزار تن در سالی که جهش تولید نامگذاری شده، این شعار را به معنای واقعی محقق کرده است.
علیزاد شهیر در مورد توسعه بازارهای صادراتی اظهار داشت: بر مبنای پیشبینی ها و برنامه ریزی های انجام شده، رشد ۵۰ درصدی صادرات نسبت به سال قبل که در مجموع ۳۱ هزارتن صادرات بود، در ۹ ماه سال توانستیم بیشتر از ۴۵ هزارتن صادرات را داشته باشیم که این میزان تا آخر سال روندی صعودی خواهد داشت. عضو هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب اضافه کرد: همینطور قراردادهای خوبی هم با بازارهای هدف همچون در کشور عراق منعقد شده که در حال اجرایی شدن است؛ ازاین رو خواهان حمایت بیشتر دولت در امر تسهیل صادرات هستیم. بنا براین گزارش، مجتمع فولاد صنعت بناب امسال متوازن با افزایش تولید، در بازارهای داخلی و خارجی هم حضور پررنگی را تجربه کرده و به علت برخورداری از خطوط نورد مختلف و تولید محصولی کیفی بعنوان برندی خوشنام در داخل و خارج از کشور از استقبال خوبی برخوردار شده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/10/07
19:36:28
5.0 / 5
1316
تگهای خبر: بازار , تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها