تحقق تولید ده ماهه سال گذشته در كمتر از هشت ماه؛

تولید در ایران خودرو ۵۸ درصد افزایش یافت

تولید در ایران خودرو ۵۸ درصد افزایش یافت به گزارش رصد كالا تولید محصولات سواری و وانت در گروه صنعتی ایران خودرو، از آغاز سال تا بیستم آبان ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد رشد را نشان داده است.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر به نقل از ایران خودرو، تولید محصولات سواری و وانت در گروه صنعتی ایران خودرو، از آغاز سال تا بیستم آبان ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد رشد را نشان داده است.
این خودروساز، از آغاز سال جاری تا بازه زمانی یاد شده و در شرایط تحریم های سخت، بیشتر از ۳۰۵ هزار دستگاه خودروی سواری و وانت تولید کرده است. این میزان ۱۱۱ هزار دستگاه بیش تر از مدت مشابه سال قبل بوده و این در شرایطی است که رقم ۳۰۵ هزار دستگاهی، در اوایل بهمن سال قبل به ثبت رسیده بود.
بدین ترتیب، بزرگ ترین خودروساز کشور توانسته است تولید ده ماهه سال قبل را در کم تر از هشت ماه عملیاتی کرده و امسال به مرحله اجرا برساند. در این زمان، ایران خودرو رشد ۵۸ درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رسانده است.
این دستاورد در شرایطی محقق می شود که صنعت خودروسازی کشور به صورت مستقیم هدف تحریم های ظالمانه قرار گرفته و فشارها برای توقف چرخ های آن رو به افزایش است، اما زنجیره تأمین و تولید این صنعت استراتژیک با مدیریت جهادی و همت کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو پویایی و رشد خویش را به بهترین شکل حفظ نموده است.
یادآور می شود، تولید در ایران خودرو بعد از یک دوره کاهش، از نیمه سال قبل رشد مستمر داشته و این خودروساز تلاش بی وقفه خویش را در جهت تحقق شعار سال، عملیاتی کرده است.


منبع:

1399/08/22
20:13:27
5.0 / 5
1705
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها