مدیركل زندان های لرستان:

تأمین بخش مهمی از امنیت جامعه توسط قوه قضائیه صورت می گیرد

تأمین بخش مهمی از امنیت جامعه توسط قوه قضائیه صورت می گیرد به گزارش رصد كالا لرستان مدیركل زندان های لرستان اظهار داشت: تأمین بخش مهمی از امنیت جامعه توسط قوه قضائیه صورت می گیرد.


عبدالمجید کشوری در نشست مشترک نماینده دادستانی کل کشور با مدیرکل و رؤسای زندان های لرستان که امروز ۱۶ مهرماه صورت گرفت، اظهار نمود: اینکه تاکید می شود دستگاه قضا باید مورد حمایت مستمر مادی دولت باشد به این علت است که تأمین امنیت بخش مهمی از کشور و جامعه توسط قوه قضائیه صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: سازمان زندان ها هم بعنوان یکی از دستگاه های تابعه قوه قضائیه در حوزه امنیت اجتماعی یک بازوی توانمند است.
مدیرکل زندان های لرستان تصریح کرد: جامعه هدف زندان ها یک جامعه انسانی است و اخلاق، شرع و قانون ما را مکلف کرده که امکانات رفاهی و شرایط اصلاح و تربیت آنان را تا آنجا که به بازگشت آبرومندانه او به جامعه منجر شود فراهم آوریم.
کشوری افزود: آنچه حوزه زندانبانی را گرفتار چالش کرده، کمبود اعتبارات و نیروی انسانی است که انتظار می رود دولت ورود جدی تری به حل مسائل و مشکلات موجود داشته باشد.
وی بازدید سه روزه نماینده دادستانی کل را یک اتفاق مطلوب توصیف و ابراز امیدواری کرد: بزودی شاهد تغییرات مطلوبی در شیوه های عرضه خدمت در زندان های استان باشیم.
منبع:

1399/07/17
13:20:31
5.0 / 5
1768
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها