رییس سازمان پزشكی قانونی كشور:

فلسفه تشكیل سازمان پزشكی قانونی خدمت رسانی به مردم است

فلسفه تشكیل سازمان پزشكی قانونی خدمت رسانی به مردم است رئیس سازمان پزشكی قانونی كشور اظهار داشت: فلسفه شكل گیری سازمان پزشكی قانونی، خدمت رسانی به مردم است و عرضه پاسخ مناسب به ارباب رجوع از مهمترین وظایف سازمان به حساب می آید.به گزارش رصد کالا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عباس مسجدی عصر روز گذشته، یکشنبه ۱۶ شهریور ماه در دیدار ویدئو کنفرانسی با برخی از کارکنان ادارات کل استان ها که به صورت دروه ای و مستمر در حال برگزاری است، اضافه کرد: عمده مراجعین پزشکی قانونی افراد متألم و صدمه دیده هستند که احوال خوشی ندارند ازاین رو احساس مسئولیت و دلسوزی همکاران در پذیرش و مواجهه با این افراد بخشی از تألمات روحی آنان را التیام می بخشد.

وی تصریح کرد: با تکریم مراجعین و سرعت و دقت نظر در کارشناسی ها، خدمتی صادقانه به مردم عرضه می شود و این وظیفه ای است که همه همکاران در تمام سطوح سازمان باید بر اجرای درست آن تلاش کنند.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با تاکید بر اینکه مهم ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی شاغل در آن سازمان است، تصریح کرد: نیروی انسانی مهم ترین اصل در یک سازمان است و مواردی همچون تجهیزات و اعتبارات و.. در فرع قرار می گیرند. پس هرچه نیروی انسانی خبره تر، متدین تر و دلسورتر باشد، سازمان موفق تر خواهد بود و مردم هم رضایت بیشتری از عملکرد آن سازمان خواهند داشت.

مسجدی افزود: از آنجائیکه اصل در سازمان نیروی انسانی آن است ما در مورد ارتقا و پیشرفت همکاران چه از جنبه شغلی و چه علمی تا جایی که مقررات و قانون اجازه بدهد با عنایت به شرایط و ضوابط موجود شرایط ارتقا همکاران را تسهیل می نماییم ضمن آنکه کار در پزشکی قانونی هم به جهت ذات و نوع کار و هم مواجهه با ارباب رجوع متألم خیلی سخت و طاقت فرساست و فرسایش روانی افراد را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه پزشکی قانونی سازمانی فعال و پویا با حرکت رو به جلو است، خاطرنشان کرد: خروجی تمام اقدامات سازمان باید تکریم مردم و حفظ شأن و منزلت ارباب رجوع باشد و خدمت رسانی به مراجعین باید با کمال احترام و رعایت جایگاه آنان صورت گیرد.

مسجدی در انتها خاطرنشان کرد: امروز نگاه قوه قضاییه به مجموعه پزشکی قانونی بعنوان یک سازمان علمی با کارشناسان نخبه است که به مردم خدمت رسانی می کنند و با نظرات آنان غبار از روی حقایق برداشته و سئوالات و ابهاماتی که در ذهن قاضی برای صدور رأی وجود دارد برطرف می شود و بنابراین کار تخصصی همکاران در به نتیجه رسیدن پرونده ها و صدور احکام عادلانه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
1399/06/18
10:15:33
5.0 / 5
1669
تگهای خبر: تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها