باقری در دیدار نماینده جهاد اسلامی در تهران:

سازش با اشغالگران، آتشفشان مقاومت را شعله ورتر خواهد ساخت

سازش با اشغالگران، آتشفشان مقاومت را شعله ورتر خواهد ساخت به گزارش رصد كالا دبیر ستاد حقوق بشر اظهار داشت: هیچ چیزی نمی تواند حقوق ملت فلسطین را مخدوش كند و سازش با اشغالگران، آتشفشان مقاومت را شعله ورتر خواهد ساخت.به گزارش رصد کالا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، «علی باقری»، معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه، با «ناصر ابوشریف» نماینده جهاد اسلامی در تهران، دیدار و پیرامون مسائل حقوق بشری و خصوصاً فلسطین گفت و گو کرد.

باقری ضمن قدردانی از حضور نماینده جهاد اسلامی در مراسم بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی اظهار نمود: "مقاومت" حق ذاتی ملت فلسطین است و هیچ کس نمی تواند این حق را از فلسطینی ها سلب کند.

وی با تاکید بر اینکه غربی ها برای حقوق بشر و حتی خودِ بشر هیچ ارزشی قائل نیستند، اضافه کرد: ناراحتی رئیس جمهور آمریکا این است که با وجود هزینه هفت هزار میلیارد دلاری در غرب آسیا، واشنگتن هیچ دستاوردی نداشته است، ولی برای او کشته شدن صدها هزار انسان در فلسطین و عراق و افغانستان بواسطه سیاست ها و اقدام های متجاوزانه آمریکا هیچ اهمیتی ندارد.

دبیر ستاد حقوق بشر با انتقاد از رویکرد غرب در قبال فلسطین اشاره کرد: غرب با حمایت خود از رژیم صهیونیستی باعث شده یک ملت از همه حقوق خود حتی حق داشتن سرزمین، محروم شود.

وی اضافه کرد: حقوق ملت فلسطین، حقوق ذاتی آنها است و هیچ چیزی نمی تواند این حقوق را مخدوش کند، از بین ببرد، به تاخیر بیاندازد و یا به فراموشی بسپارد؛ حتی چراغ سبز نشان دادن مخفی یا علنی به صهیونیست ها.
دبیر ستاد حقوق بشر اشاره کرد: بدون تردید خنجر سازش آتشفشان مقاومت را شعله ورتر خواهد ساخت.

معاون بین الملل قوه قضاییه، مرحوم رمضان عبدالله را رادمرد مبارزه با صهیونیسم و پشتوانه مستحکم برای ملت فلسطین خواند و اذعان داشت: ایشان یکی از جلوه های استیفای حقوق ملت فلسطین بود و در این راه، سال ها مبارزه و مجاهدت کرد.

در این دیدار، ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با حضور در ستاد حقوق بشر، نشان بین المللی سردار سلیمانی را که در ششمین آیین بزرگداشت روز حقوق بشر و کرامت انسان به مرحوم رمضان عبدالله تعلق گرفته بود، دریافت کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تشکر از جمهوری اسلامی ایران و رئیس قوه قضاییه برای اهدای نشان ویژه سردار سلیمانی به دبیر کل پیشین جهاد اسلامی فلسطین اظهار داشت: حقوق بشر نباید به ابزاری برای سوءاستفاده استکبار جهانی تبدیل گردد.

وی با اعلان اینکه هدف ما تحقق عدالت برای مردم دنیا فارغ از نژاد، رنگ و دین است، اضافه کرد: صهیونیسم پروژه ای ضدانسانی است و این پروژه برمبنای جنایت مقابل بشریت بنا شده، چنان که «ایلان پایه»، مورخ و نویسنده سرشناس اسرائیلی در کتابش می نویسد تشکیل رژیم صهیونیستی یک جنایت مقابل بشریت بود که پروژه آن از طرف برخی دولت های غربی همچون انگلستان طراحی و اجرا شد.

ناصر ابوشریف با اعلان اینکه رمضان عبدالله به خاطر مبارزه با اسرائیل و استقامت و پایداری در این راه، مستحق دریافت این نشان بود، اذعان کرد: این جایزه به حق به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شده چونکه ایشان سردمدار مقابله با استکبار جهانی و صهیونیسم و حامی همیشگی مستضعفین بود.

وی اضافه کرد: در آخرین دیداری که با سردار سلیمانی داشتیم، ایشان به ما گفتند امروز قدس و فلسطین، تقسیم کننده بهشت و جهنم است.

در این دیدار، ناصر ابوشریف، نامه رسمی تشکر و تقدیر زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، بابت اهدای نشان ویژه سردار سلیمانی به دکتر رمضان عبدالله را نیز به دبیر ستاد حقوق بشر تقدیم کرد.
1399/05/31
11:57:00
5.0 / 5
1768
تگهای خبر: ارز , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها