انعقاد تفاهمنامه همكاری میان به پرداخت ملت و توسن تكنو

انعقاد تفاهمنامه همكاری میان به پرداخت ملت و توسن تكنو به گزارش رصد كالا تفاهمنامه همكاری میان به پرداخت ملت و توسن تكنو برای توسعه خدمات الكترونیك در حوزه های حمل و نقل، سوخت و خرده فروشی در فروشگاه ها منعقد شد.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، بنابر این تفاهم نامه که به امضای شهریار خلیلی مدیرعامل این شرکت و محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو رسید، تجربه های این دو مجموعه از بازار پرداخت الکترونیک کشور و فناوری های روز دنیا به شکلی هدفمندتر در راه خدمات رسانی با محوریت و تاکید بر نوآوری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در ابتدای این نشست، خلیلی ۶ محور اصلی این تفاهمنامه را برشمرد و اظهار داشت: با اجرایی شدن محور اول، از این پس کاربران سکه می توانند نسبت به تهیه بلیت تک سفره مترو تهران و حومه اقدام نمایند و در محور دوم امکان شارژ کارت بلیت های مترو در پایانه های به پرداخت مقدور خواهد بود.
وی در ادامه اضافه کرد: در همین راستا طرفین، گسترش خدمات حمل و نقل عمومی در سایر حوزه ها مانند تاکسی ها و … را با تمام توان دنبال خواهند کرد. این اقدامات با استفاده از ظرفیت سها توسن محقق می شود. نکته قابل توجه در عرضه راهکارهای متقابل از جانب دو شرکت برای کاهش هرچه بیش تر تماس با ابزارهای فیزیکی بانکی و پرداختی بخصوص در شرایط حال حاضر کشور (شیوع ویروس کرونا) است و برای همه هموطنان راهگشا خواهد بود.
خلیلی سومین محور همکاری را ایجاد امکان انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک ملت روی اپلیکیشن های شاپ و ایزی پی عنوان نمود و اضافه کرد: محور چهارم این همکاری تجهیز این دو اپلیکیشن به خواندن بارکد دوبعدی پایانه های به پرداخت (که الان همه آنها مجهز به این خدمت می باشند) است.
در ادامه مدیرعامل توسن تکنو محور پنجم همکاری را ایجاد بستر الکترونیک برای مدیریت فروشگاه های سوپرمارکتی از راه یک فین تک جدید با نام تجاری شاپ عنوان نمود و اظهار داشت: با استفاده از این سرویس که شاپ نام دارد و به صورت مکمل PSP عمل می کند، مدیریت سه بخش فروشگاه اینترنتی، کارتخوان وصندوق روی یک بستر فراهم خواهد شد که انجام امور حسابداری و انبارداری را بدون احتیاج به حضور فیزیکی میسر خواهد نمود. از سویی دیگر، حضور مشتریان را مانند اپلیکیشن اسنپ روی این سرویس خواهیم داشت و می توانیم پیشنهادات خویش را از این طریق با آنها در بین بگذاریم و خدمات دریافتی مشتریان از PSP را از ۲۰ خدمت به ۶۰ خدمت افزایش دهیم.

به گفته مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت، ششمین محور این همکاری که یکی از مهم ترین محورهای آن است، ایجاد و افزایش تنوع در روش های پرداخت هزینه سوخت در جایگاه های سوخت گیری است.
خلیلی در اینباره اظهار نمود: به پرداخت از معدود شرکت های پرداخت الکترونیک در حوزه سوخت است که عرضه دهنده روش های متنوع پرداخت هزینه سوخت در جایگاه ها با استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای خود بوده و این دفعه هم کوشیده تماس فیزیکی برای پرداخت در جایگاه ها را با کمک سه اپلیکیشن سکه، شاپ و ایزی پی به حداقل ممکن برساند. بدین ترتیب با ترکیب ابزار QR و کارت بانکی، همزمان امکان پرداخت از سه طریق کارت، کیف پول الکترونیک و اسکن کد دو بعدی با تلفن همراه وجود خواهد داشت.
وی افزایش اقبال عمومی در استفاده از بارکد دوبعدی را مثبت ارزیابی کرد و اضافه کرد: هم اکنون از نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مشکلی وجود ندارد و تنها باید فرهنگ سازی لازم صورت گیرد تا در حوزه QR هم مانند کارت بانکی که الان به صورت میلیاردی تراکنش دارد، شاهد فراگیری خدمات عرضه شده باشیم.
در ادامه مدیرعامل توسن تکنو این همکاری را اولین همکاری دو شرکت در صنعت پرداخت با این سطح از تمرکز بر فناوری و نوآوری و کار مشارکتی خواند و اضافه کرد: به پرداخت بزرگ ترین PSP ایران، خاورمیانه و پانزدهمین شرکت پرداخت الکترونیک جهان با بالاترین سهم از کارتخوان های کشور است که ما درصدد همکاری با آن در جهت ظرفیت سازی خدماتی با تاکید بر فناوری، تولید و نوآوری هستیم.
مظاهری با اشاره به انجام روزانه ۱۰ میلیون سفر به صورت تک سفره در مترو تهران، نتیجه این همکاری را خیر و برکت برای عموم مردم دانست و اظهار داشت: عرضه بلیت الکترونیک تک سفره مترو اولین گام این همکاری است و ان شاءالله با کمک فاوا در توسن سها سایر گونه های بلیت را در بستر موبایل عرضه می نماییم تا گامی در راه سادگی و راحتی هرچه بیش تر و کمک به حفظ سلامت، وقت و انرژی مردم برداریم.
مظاهری با بیان این که برای فین تک جدیدمان با نام تجاری شاپ ۵۰۰ نقطه را در گام اول هدف گذاری کرده ایم، اضافه کرد: ما بعنوان نخستین تولیدکننده کارتخوان های سوخت درصدد هستیم تا با همکاری به پرداخت امکان پرداخت هزینه سوخت به صورت موبایلی فراهم گردد.
این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/02/07
13:22:31
5.0 / 5
2891
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها