روش اصلی و اثبات شده برای كسب اعتبار كسب وكارها و مدیران چیست؟

روش اصلی و اثبات شده برای كسب اعتبار كسب وكارها و مدیران چیست؟ رصد كالا: مدیران شركتها برای تقویت برند و افزایش فروش، شركت در مناقصات و مزایدات، صادرات به دنبال چگونگی ایجاد اعتبار برای تجارت خود هستند. یكی از مهمترین راه ها ستاندن ایزو برمبنای زمینه فعالیت است.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، پیدا كردن فرد یا شركتی معتبر كه بتواند شما را برای پیادهسازی و ستاندن گواهینامه ایزو همراهی كند چالشهای زیادی را به همراه دارد چون با دریایی از اصطلاحات تخصصی و مراكز صادركننده ایزو روبرو می شوید كه شاید به سختی بتوان به آنها و چاره هایشان اعتماد كرد. سابقه فعالیت و نمونه مدارك صادرشده گواهینامه ایزو در كنار تخصص و دانش پیاده سازی استاندارهای ایزو از عواملی است كه می توان به آن توجه كرد كه در این میان، شركت ایزوكیا توجه بسیاری از مدیران و شركتها را به خودش جلب كرده چونكه توانسته راهكارهای مختلف كسب اعتبار را با صدور انواع گواهینامه های معتبر ایزو فراهم آورد كه همگی آنها قابل استعلام و همراه با كد رجیستری هستند.

مزیتی كه ایزوكیا برای شركتها و سازمانها ایجاد كرده، چیست؟
ایزوكیا تحت مدیریت دكتر امیر همایون كاشانی كیا نماینده رسمی مراكز صادركننده گواهینامه های بین المللی ( CB(Certification Body است كه همراه با پیادهسازی و ممیزی قادر به صدور گواهینامه ایزو در كلیه زمینه ها برای شركت ها و سازمان ها است. علاوه بر دانش و نمونه مدارك دریافت شده توسط ایزوكیا، شفاف بودن و صداقت كاری از همان ابتدای امر در این شركت مشخص است برای مثال زمانی كه شما تماس می گیرد با ایزوكیا، كارشناس آنها یك مشاوره كلی نسبت به انواع ایزو و مراجع اعتباردهنده و قیمتهای آن به شما ارائه می دهد تا انتخاب راحت و آزادانه نسبت به آن داشته باشید. تقریباً این امكان را برای شركتها فراهم نموده اند كه با هر بودجه ای بتوانند در سریع ترین زمان، كسب اعتبار كنند.

ایزوكیا چه خدماتی ارائه می كند؟
فعالیت اصلی ایزوكیا شامل دریافت گواهینامه ایزو (شامل ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، HACCP، HSE و، ....) صدور ایزوهای IAF، مشاوره و پیادهسازی استانداردهای ایزو برای سازمان و شركتها است. علاوه بر آن ایزوكیا برای افراد و آموزشگاه ها با صدور گواهینامه های بینالمللی آموزشی فردی، كسب اعتبار می كند. افراد متخصصی كه تمایل دارند اعتبار بین المللی از مراكز تحقیقاتی معتبر مثل هاروارد و آكسفورد دریافت نمایند می توانند با ایزوكیا این اعتبار را در سریع ترین زمان كسب كنند.

چگونه می توان از خدمات ایزوكیا استفاده كرد؟
ایزوكیا با سایت خود، به صورت شبانه روزی ارائه خدمت می كند و شما می توانید بوسیله اطلاعات تماس زیر با ایزوكیا در ارتباط باشید؛ سایت: isokia.com شماره تماس: ۸۸۰۲۴۲۹۰-۰۲۱ شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۱۱۱۸۸۲

به مشاوره رایگان برای ستاندن ایزو و مدارك فردی نیاز دارید؟
می توانید با ایزوكیا تماس بگیرید و یا در سایت ایزوكیا، درخواست مشاوره دهید.
روش اصلی و اثباتشده برای كسب اعتبار كسبوكارها و مدیران چیست؟
مدیران شركتها برای تقویت برند و افزایش فروش، شركت در مناقصات و مزایدات، صادرات به دنبال چگونگی ایجاد اعتبار برای بیزینس خود هستند تا راحتتر در بازار نفوذ كنند. یكی از مهمترین شیوه های كسب اعتبار، ستاندن ایزو برمبنای زمینه فعالیت است. پیدا كردن فرد یا شركتی معتبر كه بتواند شما را برای پیادهسازی و ستاندن گواهی نامه ایزو همراهی كند چالش های زیادی را به همراه دارد چون با دریایی از اصطلاحات تخصصی و مراكز صادركننده ایزو روبرو می شوید كه شاید به سختی بتوان به آنها و راحل هایشان اعتماد كرد.
سابقه فعالیت و نمونه مدارك صادرشده گواهینامه ایزو در كنار تخصص و دانش پیاده سازی استاندارهای ایزو از عواملی است كه می توان به آن توجه كرد كه در این میان، شركت ایزوكیا توجه بسیاری از مدیران و شركتها را به خودش جلب كرده چونكه توانسته راهكارهای مختلف كسب اعتبار را با صدور انواع گواهینامه های معتبر ایزو فراهم آورد كه همگی آنها قابل استعلام و همراه با كد رجیستری هستند.
مزیتی كه ایزوكیا برای شركتها و سازمانها ایجاد كرده، چیست؟
ایزوكیا تحت مدیریت دكتر امیر همایون كاشانیكیا نماینده رسمی مراكز صادركننده گواهینامه های بین المللی (CB(Certification Body است كه همراه با پیادهسازی و ممیزی قادر به صدور گواهینامه ایزو در همه زمینه ها برای شركت ها و سازمان ها است. علاوه بر دانش و نمونه مدارك دریافت شده توسط ایزوكیا، شفاف بودن و صداقت كاری از همان ابتدای امر در این شركت مشخص است برای مثال زمانی كه شما تماس می گیرد با ایزوكیا، كارشناس آنها یك مشاوره كلی نسبت به انواع ایزو و مراجع اعتباردهنده و قیمتهای آن به شما ارائه می دهد تا انتخاب راحت و آزادانه نسبت به آن داشته باشید. تقریباً این امكان را برای شركتها فراهم نموده اند كه با هر بودجه ای بتوانند در سریع ترین زمان، كسب اعتبار كنند.
ایزوكیا چه خدماتی ارائه می كند؟
فعالیت اصلی ایزوكیا شامل دریافت گواهینامه ایزو (شامل ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، HACCP، HSE و … )، صدور ایزوهای IAF، مشاوره و پیاده سازی استانداردهای ایزو برای سازمان و شركت ها است. علاوه بر آن ایزوكیا برای افراد و آموزشگاه ها با صدور گواهینامه های بین المللی آموزشی فردی، كسب اعتبار می كند. افراد متخصصی كه تمایل دارند اعتبار بین المللی از مراكز تحقیقاتی معتبر مثل هاروارد و آكسفورد دریافت نمایند می توانند با ایزوكیا این اعتبار را در سریع ترین زمان كسب كنند.
چگونه می توان از خدمات ایزوكیا استفاده كرد؟
ایزوكیا با سایت خود، به صورت شبانه روزی ارائه خدمت می كند و شما می توانید بوسیله اطلاعات تماس زیر با ایزوكیا در ارتباط باشید؛ سایت: isokia.com شماره تماس: ۸۸۰۲۴۲۹۰-۰۲۱ شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۱۱۱۸۸۲
به مشاوره رایگان برای ستاندن ایزو و مدارك فردی نیاز دارید؟
می توانید با ایزوكیا تماس بگیرید و یا در سایت ایزوكیا، درخواست مشاوره دهید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/11/24
01:01:28
5.0 / 5
4102
تگهای خبر: آموزش , بازار , بودجه , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها