روز ریزش در بازار خودرو

روز ریزش در بازار خودرو رصد كالا: امروز بالاخره بعد از چند هفته متوالی كه قیمت خودرو در بازار ایران افزایش یافت روندی معكوس شروع شد و قیمت اغلب محصولات كاهشی شد.


به گزارش رصد كالا به نقل از خبر آنلاین، امروز در بازار خودرو كاهش قیمت خودرو در بالاترین سطح به كاهش هشت میلیونی یكی از خودرو های تولید داخل منجر گردید. امروز در بازار سمند ال ایكس دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزان تر شد و بار دیگر قیمت آن به زیر ۱۰۰ میلیون تومان رسید. بر این اساس قیمت این خودرو به ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. نرخ پژو ۴۰۵ در ادامه روندی كه از روز گذشته آغاز نموده بود ادامه داد و قیمت خودروی بنزین سوز آن با كاهش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. این كاهش قیمت برای ۴۰۵ دوگانه سوز سه میلیون تومان اعلام گردید كه به معنای رسیدن آن به نرخ ۱۱۱ میلیون تومانی است. پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز در حالی ۹۸ میلیون تومان خرید و فروش شد كه این مهم كاهش یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی آنرا نشان میدهد. با این حال كاهش تیپ ۶ پژو ۲۰۶ به رقم بی سابقه هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی رسید كه یك ركورد محسوب می شود؛ براین اساس در بازار نرخ این خودرو به ۱۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. پژو ۲۰۶ صندوق دار نیز در حالی ۱۲۱ میلیون تومان اعلام گردید كه این مهم از كاهش پنج میلیون تومانی آن نسبت به روز یكشنبه خبر می دهد.
پژو پارس همگام با دیگر خودرو ها امروز حدود دو میلیون تومان كاهش قیمت پیدا كرده و به ۱۱۸ میلیون تومان بازگشته است. هرچند، هنوز فاصله بسیاری تا قیمت های دو هفته قبل باقی مانده. رانا در بازار امروز سه میلیون تومان ارزش خودرا از دست داده و روی مرز كانال ۱۰۰ میلیونی متوقف شده است. دانگ فنگ H۳۰ هم با كاهش قیمت دو میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۱۹۸ میلیون تومان قیمت گذاری می شود.
دنا پلاس توربو با وجود كاهش قیمت دو میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، همچنان در كانال ۲۰۰ میلیونی قرار دارد و حدود ۲۰۲ میلیون تومان قیمت گذاری می شود. دنا پلاس امروز حدود چهار میلیون تومان ارزش خودرا از دست داده و به ۱۶۵ میلیون تومان بازگشته است. دنا معمولی كاهش قیمت بیشتری را تجربه می كند. این محصول ایران خودرو نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان ارزان شده و در بازار با نرخ ۱۳۹ میلیون تومان خرید و فروش می شود. كوییك دنده ای امروز حدود یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومان كاهش قیمت پیدا كرده و به ۸۳ میلیون تومان بازگشته است. ساینا قدم های كوتاهی برمی دارد و تنها ۳۰۰ هزار تومان كاهش قیمت را در كارنامه خود ثبت كرده. قیمت روز ساینا هم اكنون رقمی حدود ۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. تیبا صندوق دار از روند كاهش قیمت در بازار خودرو مستثنی نیست و امروز حدود یك میلیون تومان ارزش خودرا از دست داده است. قیمت روز تیبا صندوق دار حدود ۷۰ میلیون تومان در نظر گرفته می شود. تیبا ۲ پا را فراتر گذاشته و حدود یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته ارزان شده است. نمایشگاه دارها امروز تیبا ۲ را حدود ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری می كنند. ۲۲۳۲۲۸


منبع:

1398/11/22
00:37:45
5.0 / 5
4148
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها