آخرین قیمت ها در آخرین روز تابستان، كاهش 200 تا یك میلیونی قیمت برخی خودرو ها

آخرین قیمت ها در آخرین روز تابستان، كاهش 200 تا یك میلیونی قیمت برخی خودرو ها رصد كالا: قیمت خودرو در بازار با افت و خیزی اندك همراه می باشد بطوریكه حجم كاهش و افزایش، بازار خودرو را با تغییری در میزان خرید و فروش مواجه نمی نماید.به گزارش رصد كالا به نقل از خبر آنلاین، امروز محدوده افزایش قیمت ها در بازار خودرو بین ۲۰۰ هزار تومان تا یك میلیون تومان است، در عین حال برخی خودرو ها نیز كاهشی بین سیصد تا یك میلیون تومان را شاهد بودند.
گزارش های رسیده از بازار نشان داده است پراید ۱۱۱ امروز در بازار با كاهشی نزدیك به صد هزار تومان به قیمت ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فایل شد.
در عین حال قیمت پژو پارس با كاهش یك میلیون تومانی به ۸۹ میلیون تومان رسید. سراتو نیز با تجربه كاهشی نزدیك به یك میلیون تومان به قیمت ۲۸۶ میلیون تومان عرضه می شود. میزان كاهش قیمت پژو ۲۰۶ نیز در حدود دویست هزار تومان گزارش شده است.
در عین حال سمند ال ایكس با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به مبلغ ۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فایل شده است. قیمت اعلامی برای پژو جی ال ایكس ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و رنو تندر پلاس اتوماتیك ۱۵۷ میلیون تومان است.
قیمت اعلامی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حدود ۷۴ میلیون تومان، سایپا ۱۳۱ معادل ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۲ معادل ۴۴ میلیون تومان و ساینا ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. تیبا ۲ در آخرین روز تابستان به قیمت، تیبا ۲نیز ۵۳ میلیون تومان ارائه شد. نرخ تیبا یك نیز ۴۸ میلیون تومان اعلام شده است.
جدول زیر نشان دهنده نرخ برخی خودرو های پرفروش در بازار تهران است.
۲۲۳۲۲۳


منبع:

1398/06/31
15:11:02
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: بازار , خرید , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها