برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با سوء تدبیر یكی از مدیران

برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با سوء تدبیر یكی از مدیران به گزارش رصد كالا اقدام خارج از ضوابط یكی از مدیران شركت های تابعه گروه خودروسازی سایپا با واكنش قاطع مدیرعامل این گروه مواجه گردید.به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، به دنبال اقدام یكی از مدیران زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا در تخصیص بدون رعایت نوبت یك دستگاه خودرو سیتروئن، سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بعد از اطلاع از این موضوع، دستور عدم تحویل و عودت خودرو مذكور توسط مدیر زیرمجموعه و تحویل آن به یكی از مشتریان را صادر كرد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همینطور در دستور دیگری اعلام نمود كه مدیران این گروه تا زمان تحویل تمام خودرو های مشتریان كه از تعهدات قبلی برجای مانده، حق دریافت و تخصیص خودرو ندارند.
گفتنی است مدیر یكی از شركت های زیرمجموعه گروه سایپا، قرار بود یك دستگاه خودرو سیتروئن را خارج از نوبت تحویل بگیرد كه بعد از اطلاع مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این موضوع، با واكنش قاطع سلیمانی مواجه گردید.
گروه خودروسازی سایپا در چند ماه اخیر از تمام توان و ظرفیت تولیدی خود جهت تحویل خودرو های معوقه مشتریان و پاسخ گویی به تعهدات پیشین بهره برده و تلاش می كند این محصولات را هرچه سریع تر به خریداران تحویل دهد.

1398/02/10
13:35:47
5.0 / 5
4770
تگهای خبر: تولید , خرید , خودرو , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها