اسنپ در سالی كه گذشت

اسنپ در سالی كه گذشت رصد كالا: بدون نگاه به گذشته نمی توان مسیر آینده را ترسیم كرد؛ بنا بر این است كه شركت ها در شروع سال نو غالبا نیم نگاهی به فعالیت های سال قبل خود می اندازند تا بهتر ببینید چه مسیری را طی كرده اند و تا مقصد چه فاصله ای باقی مانده است.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، این شركت در سالی كه گذشت به رشد صد درصدی رسید و هم اكنون در بیشتر از ۹۰ شهر ایران خدمت رسانی می كند. سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ در میانه ۴ سالگی خود توانست به ركوردهای جالبی برسد و از نظر تعداد كاربران به ۲۴ میلیون كاربر مسافر و ۱.۵ میلیون كاربر راننده برسد. با ما همراه باشید تا آمارهایی از فعالیت این سامانه هوشمند حمل ونقل پارسال بخوانید.
در وبلاگ اسنپ می توانید نام شهرهای محل فعالیت این سامانه را ببینید.
با اسنپ ۹ بار از زمین تا كره ماه رفته ایم
مردم سرزمین مان پارسال مسافتی به اندازه ۹ بار از زمین تا كره ماه را اسنپ گرفته اند! كیلومترهایی كه در جای جای سرزمین پهناور ایران طی شد و خاطره ای خوش از آنها در ذهنمان باقی ماند. با وجود اینكه اسنپ در بیشتر از ۹۰ شهر ایران مشغول به فعالیت است اما همچنان مردم پایتخت در استفاده از این سامانه هوشمند حمل ونقل صدرنشین هستند.
راننده ای كه ۶ مرتبه مرزهای ایران را طی كرده
پرسفرترین كاربر راننده اسنپ بیشتر از ۹ هزار و ۵۰۰ سفر را پارسال انجام داده است. كاربر راننده ای كه بیشترین مسافت را رفته، در مسافرت با اسنپ به اندازه ۶ بار سفر به دور مرزهای زمینی و آبی ایران را گشته است.
چهارشنبه های پرسفر
شاید برایتان جالب باشد كه بدانید چهارشنبه محبوب ترین روز هفته در میان كاربران اسنپ است؛ برای اینكه در این روز مردم بیشتر از این سامانه استفاده می نمایند. همین طور فصل زمستان از نظر درآمدی برای كاربران راننده اسنپ بهترین فصل سال بوده است. میانگین امتیاز كل رانندگان ناوگان اسنپ برابر با ۴.۸ است كه نشان دهنده این است كه با وجود مشكلاتی كه گاهی رخ داده اما كاربران بطور كلی از این سامانه رضایت خوبی دارند. همین طور میانگین زمان انتظار برای گرفتن اسنپ در كل شهرها حدوداً ۴۰ ثانیه است.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/01/25
15:30:44
5.0 / 5
4518
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها