بانك تجارت میزبان كمك ۲۰ میلیارد ریالی هموطنان به سیل زدگان

بانك تجارت میزبان كمك ۲۰ میلیارد ریالی هموطنان به سیل زدگان رصد كالا: هموطنان خیراندیش از روزهای ابتدایی رخداد سیل در شهرهای مختلف كشور همدل و متحد با لطمه دیدگان این حادثه طبیعی بوسیله درگاه های مختلف بانك تجارت بیشتر از ۱۹ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال كمك نقدی خودرا به لطمه دیدگان رساندند.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك تجارت، نوروز امسال میهمان ناخوانده ای داشت با نام سیل. حادثه ای طبیعی كه بخش های مختلف كشور همچون استان های مازندران، گلستان، كرمانشاه، ایلام، لرستان و خوزستان را از نخستین روزهای سال جاری تابحال گرفتار چالش كرده است.
اما كمك های نقدی و غیر نقدی مردم میهن دوست ایران اسلامی و همین طور حضور گسترده و دلگرم كننده آنان و همكاری گسترده نیروهای نظامی و سازمان ها در مناطق سیل زده كشور حال و هوا را برای هموطنان لطمه دیده قابل تحمل كرد. در این میان بانك تجارت باز به نوبه خود اهتمام كرد ضمن ایجاد درگاه های آسان و امن برای انتقال كمك های مردمی، خدمات بانكی در این مناطق را در سریع ترین حالت ممكن به وضعیت عادی بازگرداند.
هموطنان خیراندیش از روزهای ابتدایی رخداد سیل در شهرهای مختلف كشور بوسیله شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر در بانك تجارت بوسیله درگاه های مختلف بانك تجارت همچون همراه بانك، خودپردازها، اینترنت بانك و شعب این بانك تا مقطع هفدهم فروردین ماه بیشتر از ۱۹ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال كمك نقدی خودرا به لطمه دیدگان سیل های اخیر كشور رساندند.
كاركنان بانك تجارت هم در پویشی خودجوش در همان روزهای اولیه سیل مبلغی بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال به هم وطنان لطمه دیده از سیل اخیر اهدا كردند كه البته همچنان این مبلغ در حال افزایش می باشد. مجموعه بانك تجارت مبلغ پنج میلیارد ریال از بودجه تبلیغات خود در سال ۹۸ را به منظور كمك به هموطنان لطمه دیده از سیل مختص كرده است. همین طور برنامه ریزی لازم برای جمع سپاری كمك های نقدی اختصاص داده شده از جانب شركت های زیرمجموعه بانك، پرسنل بازنشسته و شاغل بانك باز به انجام رسیده كه بزودی به شماره حساب اختصاص داده شده به این امر واریز خواهد شد.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/01/23
13:39:01
5.0 / 5
4343
تگهای خبر: بانك , بودجه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها