پاب كار، سامانه ای جامع برای دریافت خدمات تخصصی

پاب كار، سامانه ای جامع برای دریافت خدمات تخصصی رصد كالا: سامانه آنلاین جامع خدمات كسب و كار پاب كار، با هدف تولید فضایی مطمئن برای توسعه كسب وكار و اشتغال زایی سازمان ها و افراد مستعد و توانمند در تمام حوزه های مشاغل خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی بوجود آمده است.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام پاب كار، این سامانه بستری مناسب و حرفه ای جهت حضور فعال متخصصان در فضای آنلاین بوده و امكان عرضه انواع خدمات درخواستی را برای تمامی كاربران خود به خوبی فراهم خواهد تولید كرده است.

نرخ بالای بیكاری، اوضاع نابسامان اقتصادی و عدم تناسب تخصص افراد با شغل، از طرفی تعداد بسیار زیاد افراد و سازمان های متخصص، محرك طراحی و تولید این بسترآنلاین بوده است. كه با استفاده از آن معرفی شخص متخصص و یا سازمان های تخصصی به راحتی مقدور و ممكن شده است.

متخصصان این سامانه كه از آنها بعنوان خدمات دهندگان نام برده می شود، از دو گروه تشكیل شده اند؛ افراد متخصصی كه در قالب شخص حقیقی فعالیت داشته و دسته دوم كسب وكارهایی كه در قالب شخص حقوقی مشغول به كار و عرضه خدمات هستند.

محمدرضا نجاتیان پور قائم مقام مدیرعامل شركت پاب كار، هدف از تولید این كسب وكار را اشتغال زایی كم هزینه برای صاحب نظران در هر حوزه تخصصی همچون مشاغل خانگی و صنعتی بیان كرد و اظهار داشت: در جوامع سنتی گاها متخصصان تجربی دیده می شدند كه به جهت شرایط زندگی فرصتی برای كسب تحصیلات آكادمیك نداشته و بنابراین هم نمی توانند خود و توانمندی های شان را به خوبی، معرفی و به بازار عرضه كنند. در نتیجه از حرفه و تخصص این افراد به صورت كامل استفاده نمی گردد.دسته دیگر افرادی هستند كه با وجود برخورداری از تحصیلات آكادمیك، اما نداشتن سرمایه كافی جهت تولید كسب وكار شخصی مجبور به كارمندی در یك سازمان و حتی در رشته غیرتخصصی خود شده اند و دسته سوم افرادی هستند كه به جهت دوری از مراكز جمعیت، علیرغم برخورداری از تخصص و یا واحد كسب وكار شخصی، امكان بروز توانمندی و جذب مشتری را نمی یابند، بنابراین سامانه پاب كار بستر معرفی و عرضه توانمندی این افراد شده تا بتوانند دایره فعالیت خویش را متناسب سطح تخصص شان گسترش داده و به ثبت خدمات شغلی و عرضه آن به جمع كثیری از خدمت گیرندگان اقدام نمایند.

نجاتیان پور در ادامه اضافه كرد: سامانه پاب كار قادر به همراهی و كمك به سازمان ها در جذب نیروی متخصص و متناسب با نوع نیازشان هم خواهد بود، این مورد به صورت عمده مشكل اساسی اغلب شركت ها در جذب نیروهای متخصص عملیاتی است كه با استفاده از این سامانه به خوبی مرتفع می شود، علاوه بر این شركت ها و سازمان ها هم می توانند به صورت مستقل و در قالب شخص حقوقی از این سامانه آنلاین بعنوان بستر توسعه خدمات تخصصی خود هم استفاده كنند. در واقع خدمات پاب كار از خانه تا كارخانه را شامل خواهد شد.

پاب كار، توانسته با تولید فضای آنلاین دسترسی به خدمات را برای عموم مردم یعنی دریافت كنندگان خدمات در هر كجا و هر لحظه تسهیل كند.

در آخر حذف محدودیت فاصله مكانی، استفاده از یك سامانه هوشمند در عرضه و دریافت خدمات، عدم وابستگی سامانه به مكان استقرار خدمت دهنده و عرضه خدمت در هر زمان در خلال شبانه روز از مزایای دیگری است كه نجاتیان پور به آن اشاره داشت.

علاقه مندان به آشنایی بیشتر با كسب وكار آنلاین پاب كار می توانند به سایت این شركت رجوع كنند و اپلیكیشن آنرا دانلود كنند.
1397/09/06
19:11:55
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها