در دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی:

كتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای رونمایی گردید

كتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای رونمایی گردید رصد كالا: دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی با محوریت خانواده و با حضور دبیر كمیسیون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات، رییس مركز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، رییس روابط عمومی بانك سرمایه و جمعی از اساتید و صاحب نظران حوزه ارتباطات و رسانه در سالن سینمای وزرات و فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار گردید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك سرمایه، آیین افتتاحیه دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی با محوریت خانواده و رونمایی از كتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای روز شنبه ۱۹ آبان ۹۷ با حضور حسین انتظامی، دبیر كمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، سید مرتضی موسویان، رییس مركز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، رییس روابط عمومی بانك سرمایه و جمعی از اساتید و صاحب نظران حوزه ارتباطات و رسانه در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
كتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای شامل گزیده مقالات بین المللی سواد رسانه ای، سواد اطلاعاتی و سواد دیجیتالی است كه طی سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ عرضه شده و توسط گروه مترجمان گردآوری و ترجمه شده است.
این كتاب در شش فصل و ۱۰۰ صفحه به همت انجمن سواد رسانه ای ایران از جانب انتشارات پشتیبان چاپ و انتشار یافته است.1397/08/20
14:53:48
5.0 / 5
5075
تگهای خبر: بازار , بانك , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها