با paintech رویای ما محقق می گردد

با paintech رویای ما محقق می گردد رصد كالا: آرش سروری دبیر راهبردی و برگزاركننده رویداد Failcon (كنفرانس شكست) در مورد استارتاپ ها صحبت كرد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، آرش سروری، دبیر راهبردی و برگزاركننده رویداد Failcon (كنفرانس شكست) با اشاره به اینكه سومین رویداد Failcon ویژه استارت آپ ها بود، اظهار داشت: حضور استارت آپ های مشهوری كه تجربه ناموفق در سال های اخیر داشته اند، در این كنفرانس می تواند منتقل كننده خیلی از نكاتی باشد كه سایر استارت آپ ها از آن بیاموزند.
وی با اشاره به Paintech ایران كیش اظهار داشت: این روزها استارت آپ ها مدام شكست می خورند. در حالیكه تا سه سال پیش كمتر به این مورد فكر می كردیم. طبق آمارها ۹۸ درصد استارت آپ ها در ایران ناكام ماندند، دلیل این مورد باید بررسی شود.

سروری در ادامه اضافه كرد: ایران كیش راهكاری را به نام Paintech عملیاتی كرده است.Paintech ایران كیش قرار نیست حامی استارت آپ هایی باشد كه موفق اند، بلكه مقرر است آن دسته از استارت آپ هایی را حمایت كند كه در مرحله شكست قرار دارند و این كار مهمی است. زمانی كه من از «پین تك» ایران كیش شنیدم این مورد برایم جالب بود. خود ما چند ماه بود به این فكر می كردیم كه چگونه می گردد به استارت آپ های شكست خورده كمك كرد. هم اكنون امكان دارد باPaintech این رویای ما محقق شود.

وی اضافه كرد: تصور می كنم كه خیلی از كسب وكارهای بزرگی كه در این حوزه فعالیت می نمایند و می خواهند در این راستا به استارت آپ ها كمك كنند باید از« پین تك» پیروی كنند.

سروری تصریح كرد: معتقد هستم كه «پین تك» باید تبدیل به واژه ای فراگیر شود و چه بسا سایر شركت ها هم نسبت به این مورد جدی وارد شوند تا یك پروژه ملی به ثمر بنشیند.

رویداد Failcon امسال در تالار اندیشه واقع در پارك اندیشه برگزار گردید. این رویداد، رویدادی یك روزه مخصوص كارآفرینان، سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و طراحان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده شدن برای حركت در راه موفقیت است.
1397/08/08
15:12:23
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها