در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی؛

امكانات ویژه برای روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد

امكانات ویژه برای روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد رصد كالا: بانك پاسارگاد در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقای كیفیت خدمات بانكی، تجهیزات و امكانات ویژه ای را برای روشندلان در شعبه های خود بوجود آورده است.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر و به نقل از بانك پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانك با بیان این خبر اظهار داشت: این تجهیزات با بهره گیری از تكنولوژی های روزآمد، امكان استفاده از خدمات بانكی را به صورت دیداری و شنیداری و بدون نیاز به حضور همراه فراهم می كنند. در این طرح تمامی ضوابط و قوانین امنیتی رعایت شده و روشندلان با استفاده از دستگاه برجسته نگار و با استفاده از دستیار صوتی، تمامی امور بانكی را انجام می دهند.
وی افزود: این دستگاه مجهز به صفحه كلید و نمایشگر بریل بوده كه روشندلان می توانند با استفاده از صفحه كلید، تمامی فرم های بانكی را تكمیل كرده و سایر عملیات بانكی مورد نیاز خویش را اجرا كنند. نوشتار موجود در فرم های بانكی با استفاده از نمایشگر بریل در دستگاه برجسته نگار به صورت لمسی قابل خواندن برای روشندلان است.

مدیر روابط عمومی بانك پاسارگاد در ادامه خاطرنشان كرد: مشتریان روشندل با استفاده از این سامانه و بدون نیاز به حضور همراه، فرم های درخواست انواع عملیات بانكی مثل افتتاح حساب، دریافت و واریز وجه، خدمات كارت و... را با استفاده از ورودی و خروجی های صوتی و بریل تكمیل می كنند، سپس فرم های تكمیل شده توسط چاپگر باجه پرینت شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار می گیرد.
وی تصریح كرد: عرضه خدمات ویژه برای روشندلان در بعضی از شعبه های بانك راه اندازی شده و در سایر شعبه ها در دست توسعه است.
رفیعی با اشاره به سایر خدمات عرضه شده به معلولان اظهار داشت: بانك پاسارگاد در جهت ایفای رسالت های اجتماعی خود، مبادرت به مناسب سازی بعضی از شعبه های خود برای تردد جانبازان و معلولان گرامی كرده است. این اقدام با تجهیز این شعبه ها به رمپ، آسانسور یا جك بالابر، هم سطح كردن شعبه با پیاده رو و... صورت گرفته است. همینطور این بانك در اقدامی دیگر ویلچر پیشرفته جهت بهره مندی معلولان، به بنیاد معلولین فاطمه زهرا (س) ایرانی ها اهدا كرد.
گفتنی است قبل از این هم خدمات و تسهیلات ویژه ای برای استفاده معلولان و روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد بوجود آمده است.

1397/07/22
19:51:47
2.5 / 5
4507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها