در قالب طرح احسان حسینی؛

توزیع سبد كالا بین مددجویان پیشوایی

توزیع سبد كالا بین مددجویان پیشوایی به گزارش رصد كالا سبد كالا حاوی برنج، روغن، عدس، تن ماهی، چای و قند به ارزش ۱۰ میلیون و ۹۰ هزار تومان بین ۱۵۰ خانوار مددجوی پیشوایی در قالب طرح احسان حسینی توزیع گردید.


سید جلال محمدی، سرپرست كمیته امداد شهرستان پیشوا با بیان اینكه در سال جاری طرح احسان حسینی با  استفاده از ظرفیت مساجد، معتمدان، هیات های مذهبی، تكایا، حسینیه ها، مبلغان و مداحان برای خدمت رسانی بیشتر به نیازمندان اجرا می شود؛ گفت: برنامه تامین كمك معیشت نیازمندان را كمیته امداد با مشاركت خیران اجرا می كند  و هدف از اجرای آن، محرومیت‌زدایی و تامین مایحتاج خانوار های مددجوی تحت  حمایت این شهرستان است.
 
وی توزیع سبد كالا را یكی از اقدامات كمیته امداد برای كمك به مددجویان برشمرد و افزود: نیكوكاران همیشه پشتوانه و بازوی كمكی كمیته امداد بوده اند و در صحنه های رقابت در امور خیر مشاركت وسیعی داشته اند، چراكه اعتبارات دولتی به تنهایی قادر به پاسخگویی نیاز نیازمندان نبوده و نیست.
 
محمدی با اعلام اینكه، درصدد هستیم تا همه خانوار های تحت حمایت از سبد كالا و یا اطعام با غذای گرم بهره مند شوند، بیان كرد: تا پایان ماه محرم و صفر دفاتر این نهاد، مراكز نیكوكاری و مساجد شهری و روستایی این شهرستان آماده دریافت نذورات خیران برای اطعام نیازمندان است.
 
سرپرست كمیته امداد شهرستان پیشوا افزود: هدف از توزیع سبد غذایی و كالا در بین مددجویان و نیازمندان رفع مشكلات محرومان ، اطعام ایتام ، حفظ عزت نفس مددجویان و تلاش برای توانمندسازی خانوارهی تحت حمایت با مشاركت خیران است .
 
وی با اعلام اینكهتوسط یكی از حامیان  طرح محسنین  سبد كالا حاوی مواد غذایی بین 150 خانوار تحت حمایت توزیع شده است ،افزود: ارزش هر سبد اهدایی  به طور متوسط 67 هزار تومان و  هر سبد حاوی برنج، روغن، عدس، تن ماهی، چای و قند بود.
 
سرپرست كمیته امداد شهرستان پیشوا یادآور شد: پرداخت الكترونیكی از طریق سرشماره #02111*8877* اپراتورهای تلفن همراه و شماره كارت 6104337940227620 نزد بانك ملت و یا مراجعه حضوری به كمیته امداد و مراكز نیكوكاری این شهرستان سه روش مشاركت مردم در كمك به نیازمندان است.
 
وی همچنین به كمك ۱۰ میلیون تومانی این حامی نیكوكار برای تامین نوشت افزار دانش آموزان  نیازمند و ودیعه مسكن  سه خانوار تحت حمایت اشاره كرد و گفت: شش میلیون تومان  از این مبلغ برای كمك به تامین ودیعه مسكن سه خانوار نیازمند و مبلغ چهار میلیون تومان برای تهیه نوشت افزار دانش آموزان تحت حمایت كمیته امداد شهرستان پیشوا هزینه شده است.
 
محمدی  بیان اینكه این حامی نیكوكار سه سال است كه با این نهاد در قالب طرح محسنین همكاری می كند، گفت: این حامی حمایت از چهار فرزند از خانوارهای مشمول طرح محسنین را بر عهده دارد و ماهیانه مبلغی را برای آنها  واریز می كند؛ همچنین در مناسبت های مختلف و در قالب طرح های مشاركتی كمك های خود را به خانوارهای تحت حمایت این نهاد اهدا می كند.
 
سرپرست كمیته امداد شهرستان پیشوا با بیان این كه طرح اكرام ایتام و محسنین طرحی انسان دوستانه و با هدف حمایت از كودكان بی سرپرست و نیازمند است، گفت: حامیان در این طرح حمایت از یك یا چند فرزند یتیم و غیر یتیم را بر عهده می گیرند و به صورت ماهیانه  مبلغی را به حساب آنها واریز می كنند.
1396/07/17
22:39:41
5.0 / 5
5868
تگهای خبر: كالا , سبدكالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها