عرضه گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز در شعب بانك اقتصادنوین

عرضه گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز در شعب بانك اقتصادنوین رصد كالا: بر مبنای مجوز صادره بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران، عرضه گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز از روز شنبه ۲۸ بهمن ماه جاری در شعب بانك اقتصادنوین شروع شد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك اقتصادنوین، فروش این گواهی با دریافت معادل ریالی یورو و یا دلار به مبلغ حداقل ۷ میلیون ریال انجام می گردد كه مبنای محاسبه معادل ریالی ارزهای یاد شده متوسط نرخ فروش سامانه سنا در یك ماه پیش از صدور گواهی سپرده است.
گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز با سررسیدهای یك و دو ساله عرضه می گردد كه نرخ سود آن در سررسیدهای یاد شده به ترتیب ۴ و ۴ و نیم درصد و مقاطع پرداخت سود آن هر شش ماه یكبار از زمان فروش است.
همچنین بازپرداخت اصل این گواهی بر مبنای متوسط نرخ فروش سامانه سنا در یك هفته پیش از بازخرید است كه در تاریخ سررسید به صورت ریالی (اصل به علاوه سود) به دارنده گواهی سپرده پرداخت می گردد.
مشتریان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به شعب این بانك در سراسر كشور رجوع و یا با كارشناسان مركز ۲۴ ساعته ارتباط نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.1396/11/28
14:20:25
5.0 / 5
5443
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها