رییس هیت مدیره یك شركت دانش بنیان عنوان كرد:

تولید نخستین اپلیكیشن مدیریت جامع تاسیسات در شركت فرآیند ارقام پرداز

تولید نخستین اپلیكیشن مدیریت جامع تاسیسات در شركت فرآیند ارقام پرداز رصد كالا: رییس هیات مدیره شركت دانش بنیان «فرآیند ارقام پرداز» با اشاره به هدررفت بالای منابع آب و انرژی در ایران بر ضرورت پشتیبانی از تولید محصولاتی كه از این منابع حفاظت كند، تصریح كرد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا عزیزی در تشریح فعالیت های این شركت اظهاركرد: شركت دانش بنیان «فرآیند ارقام پرداز» تولیدكننده و تامین كننده سیستم های آشكارساز زیرسطحی و تجهیزات ابزار دقیق تأسیسات در جهت عرضه محصولات مدرن برای شركت های خدماتی تأسیسات، آب، گاز، برق، مخابرات، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، صنایع پتروشیمی و حوزه وسیعی از صنایع دیگر بوده و فعالیت خویش را از سال ۱۳۸۰ شروع كرده است.

عزیزی اضافه كرد: این شركت عرضه مناسب ترین و مدرن ترین راهكارها و تجهیزات، گسترش دانش طراحی و تولید محصولات الكترونیكی، بر طرف كردن نیاز كشور از واردات، دستیابی به بازارهای جهانی، تولید اشتغال و ارزش آفرینی برای ذینفعان را همچون مهم ترین اولویت های خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینكه این شركت با تخصص و توانمندی كه داشت موفق شد نمایندگی چندین برند خارجی را دریافت كند، اضافه كرد: بدین سان سبد محصولات ما با اضافه شدن محصولات برندهای مطرح جهان كامل تر شد اما با توجه شرایط كشور و نیاز به بومی سازی فناوری های روز دنیا هدف ما همواره سرمایه گذاری بر تولید داخلی و رسیدن به خودكفایی در تولید محصولات بوده است.

این فعال بخش صنعت در تشریح محصولات تولیدی این شركت، اضافه كرد: ما نخستین تولید كننده دستگاه های لوله یاب و كابل یاب هستیم. در سال ۹۳ بعنوان شركت تولیدكننده محصولات های تك شناخته شدیم و گواهینامه مرتبط را از وزارت صنعت دریافت كردیم. در همان سال گواهینامه عضویت در مجموعه شركت های دانش بنیان را كسب كردیم. ما نخستین تولیدكننده دستگاه های ماركریاب الكترونیكی تاسیسات در كشور هستیم و ماركرهای تكنولوژیEM را در كشور به صورت كامل بومی سازی كردیم كه این دستگاه ها نشانه گذاری الكترونیكی شبكه تاسیسات را به عهده دارند و در كاهش هدررفت آب نقش عمده ای دارند. در سال ۹۶ شركت موفق شد برای نخستین بار دستگاه هوشمند تست كنتور آب و دستگاه نشت یاب اكوستیك آب را طراحی و تولید كرد كه این دستگاه هم در زمینه كاهش هدررفت آب كاربرد زیادی دارد. بر این اساس تولیدات ما نقش مهمی در حفاظت منابع آب و انرژی دارد و باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی با اشاره به اینكه از سال ۹۳ محصولات خویش را با محوریت صادرات تولید كردیم، اظهاركرد: به این منظور استراتژی بلندمدت و كوتاه مدتی طراحی كردیم و در سال ۹۶ شاهد به بار نشستن برنامه های خود بودیم به نحوی كه در این سال محصولات خویش را به استرالیا، ژاپن و كشورهای همسایه صادر كردیم.

این فعال بخش صنعت كشور با اشاره به اینكه بومی سازی تمام تجهیزاتی كه طی ۱۶ سال فعالیت واردكننده آنها بودیم در برنامه بلندمدت ما قرار دارد، خاطرنشان كرد: شركت «فرآیند ارقام پرداز» طی ۱۶ سال قبل هر سال مانع از خروج حدود یك میلیون دلار ارز از كشور شده است. سال آینده هم محصولات جدیدی در حوزه ابزار دقیق نفت و گاز در نمایشگاه نفت عرضه می نماییم. همینطور تجهیزات مدرن كاهش هدررفت آب را كه به صورت كامل بومی سازی كرده ایم را در این نمایشگاه عرضه می نماییم و سال آینده ۷۰ درصد محصولات این شركت تولید داخلی خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه طی دو سال قبل نخستین اپلیكیشن اندرویدی تاسیسات و فاضلاب كشور در این شركت تولید شده است، اضافه كرد: این اپلیكیشن، یك سیستم جامع مدیریت و گزارش گیری و مستندسازی اطلاعات تاسیسات است.

عزیزی با اشاره به اینكه ما با شعار یك دنیا تفاوت بی نهایت نوآوری كار را آغاز كردیم، اضافه كرد: اغلب پرسنل ما سن كمتر از ۳۵ سال دارند و بعنوان یك شركت دانش بنیان تنها به سرمایه های فكری نیروهای خود تكیه داریم.
1396/11/20
22:00:21
5.0 / 5
4690
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها