سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری:

مصوبه کف 600 هزار تومانی قیمت بلیت هواپیما ملغی شد

مصوبه کف 600 هزار تومانی قیمت بلیت هواپیما ملغی شد سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از ملغی شدن مصوبه انجمن شرکتهای هواپیمایی در مورد تعیین کف نرخی بلیت هواپیما اطلاع داد.به گزارش رصد کالا به نقل از هواپیمایی کشوری، مصوبه ابلاغی انجمن شرکتهای هواپیمایی در مورد تعیین کف نرخی بلیت هواپیما ملغی شد.
میراکبر رضوی اضافه کرد: در ایام اخیر انجمن شرکتهای هواپیمایی با ابلاغ صورتجلسه ای به شرکتهای هواپیمایی با تعیین کف نرخی، حداقل قیمت فروش بلیت در پروازهای داخلی را ۶۰۰ هزار تومان اعلام نموده بود. با عنایت به مغایرت صورتجلسه فوق با آخرین مصوبه شورایعالی هواپیمایی کشوری در خصوص حذف کف نرخی از قیمت بلیت هواپیما، سازمان هواپیمایی کشوری مبحث فوق را پیگیری و براین اساس، انجمن شرکتهای هواپیمایی با ارسال نامه خطاب به مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی مصوبه فوق را ملغی کرد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: تمامی شرکتهای هواپیمایی موظف می باشند ضمن حذف کف نرخی از قیمت بلیت و اعلام مراتب به تمامی کانالهای فروش وتوزیع خود، بلیت پروازهای داخلی را حداکثر تا سقف نرخی تعیین شده به تفکیک مسیرهای پروازی که در تارنمای انجمن شرکتهای هواپیمایی جهت اطلاع عموم انتشار یافته است به فروش برسانند.
وی در انتها اضافه کرد: هیچکدام از شرکتهای هواپیمایی مجاز به تعیین کف نرخی و یا فروش با قیمت بالاتر از نرخ اعلام شده نیستند و در صورت مشاهده تخطی از مراتب فوق، با متخلفان بر مبنای قوانین و مقررات موضوعه برخورد خواهد شد.


منبع:

1400/10/28
17:02:44
5.0 / 5
309
تگهای خبر: توزیع , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها