نگاهی متفاوت در حوزه رهن و اجاره مسكن

نگاهی متفاوت در حوزه رهن و اجاره مسكن آدرس یك پلت فرم آنلاین در حوزه رهن و اجاره ملك است كه در چارچوب سایت و همینطور اپلیكیشن قابل نصب روی تبلت و گوشیهای هوشمند قابل دسترسی است.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، تورم قیمت ها در حوزه املاک در طول سال های متوالی سبب شده است تا بازار ملک در ایران بیشتر بعنوان بازاری سرمایه ای مطرح شود. اختصاص بیشتر از ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمد ماهانه مستاجرین برای اجاره بها، ۱۵۰ درصد رشد قیمت و رکود ۷۵ درصدی تنها در سال ۹۸، یکی از علائم همین رویکرد است. تجربیات کشورهای موفق در حوزه املاک نشان داده است پلتفر م های آنلاین و در عین حال شفاف می توانند در بستری اینترنتی، مستقیم و بی واسطه راهگشای طرفین معامله در امر معاملات ملکی باشند.
«آدرس» اعتماد بر بستر آنلاین
«آدرس» شرکتی دانش بنیان در حوزه املاک است که در بستری آنلاین، با نظارت دائمی و مداوم تلاش کرده است تسهیل کننده امور بین موجر و مستأجر باشد. این مجموعه با انجام پروژه های میدانی و کاربردی، اساسی ترین نیازهای مردم تهران در حوزه رهن و اجاره را با در نظر گرفتن تغییرات اقتصادی پیش آمده مورد واکاوی و سنجش قرار می دهد.
«آدرس» به شکل کاربردی یک پلت فرم آنلاین در حوزه رهن و اجاره ملک است که فعالیت خویش را از آذر ماه سال ۹۶ شروع کرده است و در چارچوب سایت و همینطور اپلیکیشن قابل نصب روی تبلت و گوشیهای هوشمند قابل دسترسی است و هم اکنون تنها روی آگهی های شخصی متمرکز است. اعزام نیروی متخصص برای بازدید و تأیید صحت اطلاعات برای تضمین امنیت بازدیدکنندگان، دریافت اطلاعات دقیق ملک، پلان کامل و تصاویر مناسب برای تهیه کاتالوگ مجانی از ملک آگهی شده، تنها از بخش های پایه ای و ابتدایی کار «آدرس» است که بتواند ارتباطی مستقیم و بدون واسطه را بین مالک و موجر فراهم آورد.
در سایت جزئیات کامل و دسترسی های مکانی هر ملک به شکل واقعی و تأیید شده قرارگرفته است، این مورد منجر به پیشگیری از تماسهای بی مورد در این حوزه می شود. امکانات سایت و فیلترینگ موجود در آن سبب شده نیازهای موجر و مستأجر در لابلای اطلاعات غیرضروری نادیده گرفته نشود و هر یک از طرفین معامله به خوبی از جزئی ترین مطالبات یکدیگر آگاه باشند و برای تصمیم در انتخاب خود گرفتار سردرگمی و اشتباه نشوند.
بستر اینترنتی در خدمت بهبود شرایط بازار اجاره
«آدرس» از راه اپلیکیشن هم کلیه خدمات هوشمند خویش را در اختیار کاربران قرار می دهد و از آغاز فرایند ثبت نام تا آخر و حتی تمدید قرارداد، طی نظارتی هوشمندانه کلیه مراحل را کنترل و از این طریق شفافیت معاملات را امکان پذیر می کند. هم اکنون «آدرس» در سیستم عامل اندروید مستقیم و در سیستم عامل IOS تحت وب فعالیت می کند. الان «آدرس» در تهران فعال است و آگهی های مناطق ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴ را پوشش می دهد. همینطور با افزایش نیروی انسانی متخصص بزودی سایر مناطق تهران هم به مجموعه اطلاعات آن اضافه خواهد شد.
پس از شکل گیری ارتباط مستقیم میان موجر و مستأجر، امکان تمدید قرارداد سالانه به شکل آنلاین و قانونی هم از راه پلت فرم «آدرس» برای موجر و مستأجر فراهم است. دریافت کمیسیون کمتر و ارسال مداوم موارد مطابق درخواست مشتریان از دیگر بخش هایی است که امنیت و آسودگی طرفین معامله را مد نظر داشته است.
«آدرس» با بررسی دقیق آمارها دریافته است که سبک زندگی مردم به علت تحریم ها، تورم و فشارهای اقتصادی تغییر یافته و بیشترین نیاز افراد در تهران در بخش مسکن به سمت رهن و اجاره گرایش پیدا کرده است. ازاین رو در همین راستا تلاش می کند از فضای مجازی به نفع نیازهای واقعی طرفین معامله در حوزه املاک استفاده نماید. انجام ۵۲ درصد معاملات مسکن فقط در ۱۷ محله از ۳۲۰ محله موجود در تهران، شکست ۵۰ درصد افرادی که با هدف سرمایه گذاری به بخش مسکن ورود کرده بودند، آن هم به علت عدم انتخاب درست محله یا متناسب نبودن مساحت ملک آنها با نیاز بازار آن منطقه و در این سو کمبود ۲ میلیون واحد مسکونی در محلات پررونق، تنها از پایه ای ترین معضلاتی است که جای خالی شرکت های دانش بنیان در حوزه املاک ایران را به خوبی نشان داده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/03/28
22:47:25
5.0 / 5
2690
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تخصص , تورم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها