نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال برای انواع خودروها اعلام گردید

نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال برای انواع خودروها اعلام گردید به گزارش رصد كالا نرخ عوارضی منطقه یك آزادراه تهران - شمال برای اتوبوس ها ۴۵۰ هزار ریال تعیین شده است، همینطور در روزهای غیرپیك نرخ عوارضی برای سواری ها ۲۵۰ هزار ریال است.


به گزارش رصد كالا به نقل از خبر آنلاین، منطقه یك آزادراه تهران - شمال فردا و با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد. در این راستا روز گذشته طی نامه ای از معاونت برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی به شركت آزادراه تهران - شمال قیمت عوارضی منطقه یك آزادراه تعیین شد. در این نامه آمده است: در جهت اجرای ماده ۳۴ آئین نامه اجرایی قانون راه اندازی پروژه های عمرانی بخش راه و ترابری از راه مشاركت بانك ها و سایر منابع مالی و پولی كشور و تبصره ذیل آن و با استناد به نامه شماره ۷۸۷۰۸ تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ معاون اجرایی وقت رئیس جمهور در خصوص تنفیذ تعیین نرخ عوارضی آزادراه های مشاركتی به وزیر راه و شهرسازی و نظر به تصویب مقام عالی وزارت در مورد نرخ های پیشنهادی بدین وسیله نرخ عوارض وسایل نقلیه عبوری در منطقه یك آزادراه تهران - شمال جهت اجرا و دریافت توسط سامانه الكترونیكی دریافت عوارض از تاریخ افتتاح قطعه مذكور ابلاغ می شود. در ادامه این نامه قیمت عوارضی منطقه یك آزادراه تهران - شمال به تفكیك نوع خودرو ها آورده شده است. بدین ترتیب كه نرخ عوارضی برای خودرو های سواری در ایام عادی ۲۵۰ هزار ریال، برای خودرو های سواری در ایام پیك تردد نظیر تعطیلات و ایام آخر هفته ۳۵۰ هزار ریال و برای وانت بارها ۳۵۰ هزار ریال تعیین شده است. بنا بر این گزارش، نرخ عوارضی منطقه یك آزادراه تهران - شمال برای مینی بوس ها ۴۰۰ هزار ریال و برای اتوبوس ها ۴۵۰ هزار ریال تعیین شده است. طبق تعریف معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه روزهای پیك شامل از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا آخر روز جمعه و همینطور روزهای تعطیل تعیین شده است. در این نامه تاكید شده است: پرداخت كارمزد سامانه الكترونیك دریافت عوارض (ETC) از زمان راه اندازی و بهره برداری كامل سامانه مذكور لازم الاجرا است كه مبلغ آن از نرخ های مصوب ذكر شده كسر و به حساب شركت سرمایه گذار در استقرار سامانه یاد شده منظور می شود.
میزان عوارض منطقه یك آزادراه تهران - شمال نام آزادراه سواری (روزهای عادی) سواری ( روزهای پیك) وانت مینی بوس اتوبوس منطقه ۱ تهران -شمال ۲۵ هزار تومان ۳۵ هزار تومان ۳۵ هزار تومان ۴۰ هزار تومان ۴۵ هزار تومان ۲۲۳۲۲۹

1398/12/05
23:29:48
5.0 / 5
4055
تگهای خبر: بانك , خودرو , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها