با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی را بشناسید

با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی را بشناسید به گزارش رصد كالا ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر نوشت: بیت كوین كماكان باارزش ترین ارز دیجیتالی در جهان است.


ارزهای دیجیتالی مانند یك گردباد بازارهای مالی جهان را در نوردیده اند و با وجود نگرانی های گسترده از احتمال استفاده از این ارزها در امور مجرمانه ای نظیر پولشویی و تأمین مالی تروریسم، استفاده از آنها در كشورهای مختلف رو به گسترش است. در ادامه با با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در جهان آشنا می شوید: ۱-بیت كوین شناخته شده ترین و در عین حال قدیمی ترین ارز دیجیتالی معتبر دنیا كه در سال ۲۰۰۹ معرفی و افتتاح شد. تابحال بیشتر از سه چهارم كل بیت كوین های موجود استخراج شده اند و ارزش بیت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۱۵۶.۵۲ میلیارد دلار برآورد می شود.
۲- اتریوم این ارز از سال ۲۰۱۵ وارد بازارها شد و یكی از محبوب ترین ارزهای مورد استفاده در قرارداده ای هوشمند است. ارزش اتریوم های موجود در بازار هم اكنون ۱۷.۵ میلیارد دلار برآورد می شود. ۳- ریپل با وجود ان كه هدف از معرفی ریپل، تسهیل تراكنش های بین شركت ها و موسسات مالی بزرگ بود، این ارز به یك ارز دیجیتالی محبوب تبدیل گشته است و ارزش ریپل های موجود در بازار هم اكنون ۹.۸ میلیارد دلار برآورد می شود. ۴- بیت كوین كش یك ارز دیجیتالی مشابه بیت كوین كه در سال ۲۰۱۷ توسعه داده شد. این ارز دارای تعرفه های ارزان تری در مقایسه با بیت كوین است و ارزش بیت كوین كش های موجود در بازار هم اكنون ۵.۷۶ میلیارد دلار برآورد می شود. ۵- بیت كوین اس وی یكی دیگر از ارزهای دارای عملكرد مشابه بیت كوین كه دارای پروتكل های امنیتی بیشتری در مقایسه با بیت كوین كش است و بنابراین هم هزینه استخراج بالاتری دارد. ارزش بیت كوین اس وی های موجود در بازار هم اكنون ۵.۵۱ میلیارد دلار برآورد می شود. ۶- تتر یك ارز دیجیتالی كه بگونه ای توسعه داده شده است كه دارای ثبات قیمتی بیشتری باشد. این ارز متكی به دلار كانادا، روپیه هند و یورو بودهو ارزش تترهای موجود در بازار هم اكنون ۴.۱۱ میلیارد دلار برآورد می شود. ۷- لایت كوین در سال ۲۰۱۱ و با تاكید بر چارچوب های استاندارد بیت كوین طراحی و ارائه شد. سرعت انتقال و میزان استخراج ارز دو عامل متمایز لایت كوین از بیت كوین هستند. ارزش لایت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۳.۵۷ میلیارد دلار برآورد می شود. ۲۲۳۲۲۷

1398/11/04
16:30:51
5.0 / 5
4602
تگهای خبر: ارز , بازار , بیت كوین , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها