سفارش بانك مركزی به زائرین اربعین، ارز خویش را پیش از ورود به مرزهای غربی تهیه كنید

سفارش بانك مركزی به زائرین اربعین، ارز خویش را پیش از ورود به مرزهای غربی تهیه كنید به گزارش رصد كالا دبیركل بانك مركزی به زائرین اربعین سفارش كرد تا ارز خود را، پیش از ورود به مرزهای غربی و در شهرهای مبدا، تهیه كنند.


به گزارش رصد كالا به نقل از خبر آنلاین و به نقل از بانك مركزی، محمد طالبی با اشاره به اینكه همكاران نظام بانكی، خدمت به زائرین اربعین را برای خود توفیق می دانند و طی سال های اخیر، نقش ارزشمند ای در خدمت رسانی به زائرین اربعین انجام داده اند، اظهار داشت: انتظار می رود با تجربیات سال های گذشته، كاستی ها رفع و كیفیت خدمات ارتقا یابد. دبیركل بانك مركزی، ارائه خدمات بانكی به زائرین را نیازمند تلاش شبانه روزی دانست و اظهار داشت: نظام بانكی برای ارائه خدمات بهتر، نیازمند همكاری نهادهای استانی و محلی است و این همكاری سطح ارائه خدمات بانكی را ارتقاء خواهد داد.
طالبی در ادامه با اشاره به تصمیم جدید بانك مركزی در مورد نحوه تامین ارز مورد نیاز زائرین اربعین به میزان ۱۰۰ یورو یا معادل آن با عنایت به ازدحام جمعیت در زمان برگزاری اربعین سفارش كرد: زائرین پیش از ورود به مرزهای غربی و در شهرهای مبدا ارز مورد نیاز خویش را تهیه كنند.

وی در مورد نظارت بانك مركزی بر عملكرد بانك ها در زمان برگزاری اربعین، اظهار داشت: بانك مركزی امسال با همكاری ناظران بانك ها بر خدمات رسانی در مبادی خروجی نظارت خواهد نمود.
در ادامه جلسه ضمن بحث و بررسی، هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات بانكی در مرزهای خروجی در سه استان كرمانشاه، ایلام و خوزستان و مسیرهای حركت زائرین انجام شد.
گفتنی است در این نشست، مدیران مربوطه در بانك مركزی از تامین نقدینگی ریالی به میزان لازم برای زائرین اربعین، آمادگی خودپردازهای سیار و ایجاد خزانه محلی در استان های غربی خبر دادند.

1398/07/03
20:31:46
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: ارز , بانك , بانك مركزی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها