وزیر اقتصاد:

وضعیت بورس امیدواركننده است

وضعیت بورس امیدواركننده است به گزارش رصد كالا ایلنا نوشت: وزیر اقتصاد اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بورس الان طوری است كه می شود امیدوار بود بعنوان یك تكیه گاه در تامین مالی برای بخش خصوصی مطرح شود.


فرهاد دژپسند در انتها جلسه هئیت دولت با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال كه برنامه دولت برای تداوم ثبات در قیمت ها چیست، اظهار داشت: یكی از دستاوردهای خیلی خوب یكسال اخیر عمق بازار سرمایه در كشور است، خیلی شنیدیم حجم نقدینگی بالاست و امكان دارد مشكل زا باشد. وی ادامه داد: یكی از كارهایی كه می تواند نقدینگی را به سمت كارهای مولد و صحیح هدایت كند تقویت و توسعه بازار سرمایه و بورس است، تمركز خاصی در یكسال اخیر روی این سیاست صورت گرفت و نشان داد كه موفق بوده و شرایط حدودا پایداری را طی كرده است و خوشبختانه شرایط بورس الان طوری است كه می شود امیدوار بود بعنوان یك تكیه گاه در تامین مالی برای بخش خصوصی مطرح شود.
وزیر اقتصاد خاطرنشان كرد: امروز خیلی جاها در دو امر می توانیم به بورس تكیه نماییم یكی در هدایت نقدینگی و خروج از نگرانی نسبت به این مسئله یكی هم اینكه كم كم فعالان اقتصادی و بنگاه داران برای رفع مشكل نقدینگی خود به بورس رجوع می كنند. وی اظهار داشت: این بارقه امیدی برای فعالان اقتصادی می باشد و دولت هم تلاش خویش را می كند كه با واگذاری دارایی و شركت های خود و بانك ها زمینه را فراهم كنم كه فعال بورسی با تنوع مواجه باشد و بازدهی خویش را تداوم بخشد. وضعیت بورس وضعیت رو به جلویی دارد و امیدواركننده است. ۲۲۳۲۲۵

1398/06/20
22:49:34
5.0 / 5
4870
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها