لاریجانی:

بانكهای ملی، صادرات، ملت، صنعت و رفاه عملكرد خوبی در واگذاری دارایی های خود داشته اند

بانكهای ملی، صادرات، ملت، صنعت و رفاه عملكرد خوبی در واگذاری دارایی های خود داشته اند به گزارش رصد كالا رئیس مجلس شورای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه بر اساس گزارش كمیسیون ویژه بانكهای ملی، صادرات، ملت، صنعت و معدن و رفاه در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانك ها بهتر عمل كرده اند.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، علی لاریجانی پس از گزارش كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های كلی اصل "۴۴" درباب اجرای قانون "رفع موانع رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی كشور" در حوزه بازارهای مالی اظهار نمود: از گزارش كمیسیون ویژه تشكر می كنم. این گونه گزارشات می توانند در سرمایه گذاری و رونق تولید كشور موثر باشند.
وی افزود: مجلس شورای اسلامی با این گونه گزارش های نظارتی موجب می شود كه بخش های اجرایی جدی تر عمل كنند. طبق این گزارش بانكهای ملی، صادرات، ملت، صنعت و معدن و رفاه در واگذاری اموال و دارایی های خود بهتر از دیگران عمل كرده اند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این كه گزارش كمیسیون ویژه نشان دهنده ضعف های موجود در حوزه اجرای قانون است، اشاره كرد: ما ضمن قدردانی از معاونت نظارت، مركز پژوهش ها و دیوان محاسبات از دستگاه اجرایی این درخواست را داریم كه در این مساله ورود كند. كمیسیون ویژه هم با توجه به این گزارش پیگیری های لازم را انجام دهد و پنج ماه دیگر گزارش دیگری درباب چگونگی رفع اشكالات نمایش كند.1398/02/24
23:08:51
5.0 / 5
4911
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها