استقرار كامل نرم افزار جامع و یكپارچه پیشتاز در كارخانه هیمالیا

استقرار كامل نرم افزار جامع و یكپارچه پیشتاز در كارخانه هیمالیا رصد كالا: طبق گزارش دفتر مدیریت شركت پرتو سرد توان (هیمالیا)‏، ‏ نرم افزار جامع و یكپارچه پیشتاز در این شركت بطور كامل مستقر و پیاده سازی شد.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام شماران سیستم، در این كارخانه نرم افزارهای مالی‏، حسابداری‏، خزانه داری، تولید و بهای تمام شده، مهندسی‏، منابع انسانی و بازرگانی برای نخستین بار در بستر یكپارچه به اجرا درآمده است.
علاوه بر این‬ نرم افزارها، ‏ برمبنای طرحی مدون و زمان بندی شده و سپس مهندسی مجدد فرایندهای تولید محصولات، طرح مكانیزه و اتوماسیون صنعتی بخش انبار و فروش این شركت با استفاده از هندهلد و باركدخوان در دستور كار قرار گرفت و با عنایت به خاصیت های خاص آن شركت در مورد چاپ باركد، ‏ اجرایی شد. در این پروژه شركت راهبران شماران سیستم پیاده سازی و استقرار نرم‏‬ افزار را به عهده داشته است.
نرم افزار جامع پیشتاز یكی‏ از محصولات شركت شماران سیستم بوده كه با سابقه بیشتر از ۳۰ سال با دانش بومی وارد عرصه انفورماتیك كشور شده و شركت ها و سازمان ها را در بهینه سازی و استقرار فرایندهای مالی و تولید توانمند می سازد.‏
شركت هیمالیا با عنایت به اهداف بلندمدت، ‏ در زمینی بالغ بر ۱۱ هكتار دریك موقعیت استراتژیك جغرافیایی در نزدیكی كردان كرج واقع ‬ شده است. هم اكنون با داشتن حدود ۵۰ هزار مترمربع فضای تولید‏، ‏ در حال برنامه ریزی برای ساخت فضای تولیدی جدید به مساحت ۵۰ هزار مترمربع دیگر و بهره گیری از نیروهای متخصص است. تعداد كاركنان كارخانه هم اكنون حدود ۷۰۰ نفر بوده، ‏ این شركت علاوه بر اشتغال زایی توانسته نقش بسزایی در صنعت تولید لوازم خانگی و خصوصاً یخچال و فریزر ایفا كند.
برمبنای برنامه ریزی های انجام ‬ شده، ‏ طراحی و پیاده سازی كامل اتوماسیون صنعتی در كارخانه‏، ‏ گام بعدی در توسعه فعالیت های شركت هیمالیا است.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/01/30
13:38:43
5.0 / 5
4767
تگهای خبر: تخصص , تولید , فروش , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها