تور استانبول و گربه ای مشهور

تور استانبول و گربه ای مشهور به گزارش رصد كالا تور استانبول و بازدید از آثار تاریخی و بازارهای استانبول امری عادی است اما آشنایی با انسان ها و حیوانات خارق العاده بسیار هیجان انگیزتر از ساختمان های بی جان می باشد.به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پرشین هتل، تور استانبول و مسجد دیدنی ایاصوفیه شهرتی جهانی دارد، اما جالب است بدانید این مسجد علاوه بر معماری بی نظیر و همجواری با ساحل و تاریخی بودن دو خصیصه دیدنی دیگر هم دارد اول صدای زیبای دعا و اذان كه گردشگران زیادی برای شنیدن آن در صحن مسجد منتظر می مانند و دیگری گربه ای عجیب كه ۱۴ سال است در این مسجد زندگی می كند.

هتل استانبول در بافت تاریخی و فرهنگی شهر واحد اقامتی مناسب برای آشنایی با آثار تاریخی و فرهنگی به همراه اعتقادات و فرهنگ بومی مردم شهر می باشد. هتل هایی همچون هتل بیز جواهر، هتل كروان، هتل ادمار، هتل سون هیلز، نزدیك به مسجد ایاصوفیه و دیدنی های دیگر شهر هستند كه محبوبیت زیادی هم دارند.

تور استانبول و گربه ای در مسجد ایاصوفیه كه عاشق ژست گرفتن است خاطره ای به یاد ماندنی خواهد بود. گربه های خانگی زیادی را دیده ایم كه همچون یك انسان رفتار می كنند اما كمتر گربه آزادی وجود دارد كه با منش انسان ها خو بگیرد و خود همچون انسانی آزاد رفتار كند. Gli نام گربه ای است با این خصیصه رفتاری كه در مسجد آبی استانبول همچون شخصی ثروتمند زندگی می كند.

تور استانبول و بازدید از مسجد ایاصوفیه در ابتدا خیلی معمولی به نظر می آید اما وقتی با gli روبه رو می شوید و رفتار شاهانه این گربه را ببینید لبخندی پهن بر صورتتان نقش می بندد. گویا این گربه صاحب كاخی بزرگ است و پذیرفته با ملك خود میزبان شما باشد تا از او تصاویری هنری ثبت كنید.تور استانبول و دیدار gli تنها ۲۰ سال امكان پذیر است. در واقع این میانگین عمر گربه هاست كه ۲۰ سال بیشتر اجازه نمی دهد این صاحب ملك كوچك را مشاهده كنید. از این ۲۰ سال ۱۴ سال قبل و فقط ۶ سال دیگر وقت باقیست تا با این موجود حیرت انگیز سلفی بگیرید و رفتار خاصش را نظاره كنید.

هتل استانبول و اینكه آنرا چه نقطه ای از شهر انتخاب كنید بسیار بر كیفیت سفر شما اثرگذار است. اگر عاشق معاشرت هستید تكسیم و استقلال و بی اغلو و فاتیح سفارش می گردد. اگر عاشق سكوت هستید مناطق دورتر و ساحلی و جزایر هفت گانه بكر، اگر عاشق هیجان و ریسك هستید، آكسارای و... اما اگر عاشق حیوانات هستید فاتیح و ایاصوفیه را فراموش نكنید این گربه عاشق گردشگر هاست و برایشان ژست می گیرد تا با او سلفی بگیرند، به تماشای غروب دریا می نشیند و...تور استانبول كلمه ای است كه جست وجو كرده اید اما سفارش می كنم این دفعه gli istanbul cat را جست وجو كنید تا تصاویر بی نظیر این گربه را مشاهده كنید. خدا رو شكر یك ببر بنگال در ایاصوفیه زندگی نمی كند البته شاید روزی برای پر كردن جای خالیgli بعد از مرگ، گربه یا حیوانی دیگر جایگزین شود پس تا این گربه تبدیل به یك ببر نشده به این شهر سفر كنید.

هتل استانبول و مدیریت آنها اگر می دانستند وجود یك حیوان باشعور در بنایی تاریخی تا این حد طرفدار دارد حیواناتی كوچك و تربیت شده را به مجموعه خود اضافه می كردند.

تور استانبول و رزرو آن از سایت استانبول یار اطلاعات جانبی مفیدی عرضه می دهد. اطلاعاتی كه كمتر سایتی به آن پرداخته است.

انتهای رپورتاژ خبری


1397/10/23
13:52:54
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: بازار , رپورتاژ , سایت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها