با انعقاد تفاهمنامه ای صورت گرفت

تقویت همكاری های بانك ملت و صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیما

تقویت همكاری های بانك ملت و صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیما رصد كالا: بانك ملت و صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با انعقاد تفاهمنامه ای، بر تقویت تعاملات فی درخلال تاكید نمودند.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك ملت، در چارچوب این تفاهمنامه كه به امضای محمد بیگدلی، مدیرعامل این بانك و مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رسید، سطح همكاری های متقابل از راه تمركز حساب های صندوق و شركت های زیرمجموعه آن در بانك ملت و همین طور گسترش بسترهای مناسب برای نمایش خمات بانكی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانك، ارتقا می یابد.
بر طبق این تفاهمنامه كه اعتبار زمانی آن یك سال تعیین شده و با توافق طرفین برای سال یا سال های بعدی قابل تمدید می باشد، بانك ملت انواع خدمات خرد و ویژه بانكداری الكترونیك، سرمایه گذاری، تامین سرمایه و كارگزاری و خدمات ارزی را به صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیما نمایش می كند.
محمد بیگدلی، مدیرعامل بانك ملت در مراسم امضا و تبادل این تفاهمنامه با اشاره به این نكته كه همكاری بانك و سازمان صداوسیما سابقه ای بیشتر از ۱۵ سال دارد، گفت: انعقاد این تفاهمنامه به تقویت این تعاملات كمك می نماید.
وی با تاكید بر این نكته كه هم بانك و هم سازمان صداوسیما و هم صندوق بازنشستگی كاركنان این سازمان، پتانسیل ها و ظرفیت های بالایی دارند، اضافه كرد: نمایش خدمات متنوع و متفاوت به صندوق، سوژه اصلی این تفاهمنامه است ولی آنچه مهم می باشد رابطه برد- برد و تعامل دوطرفه در انجام این كار است تا بدین ترتیب هر دو مجموعه منتفع شوند.
بیگدلی، پیشنهادات نمایش شده از طرف مسئولان صندوق را برای تقویت همكاری ها قابل بررسی خواند و اظهار داشت: بانك ملت آماده نمایش خدمات ویژه به بازنشستگان تحت پوشش صندوق در بخش های مختلف در چارچوب ضوابط و مقررات جاری است.
وی در عین حال از آمادگی این بانك برای مشاركت با شركت های زیرمجموعه صندوق در پروژه های مختلف آگاهی داد و افزود: در بخش بیمه، اعتبارات، صرافی، ارز و بین الملل هم آماده بررسی نیازها و نمایش راهكارهای مناسب هستیم.
مدیرعامل بانك ملت در عین حال از مسئولان مربوطه خواست تا گزارش پیشرفت تفاهمنامه را هر سه ماه یك دفعه ارائه نمایند تا در صورت وجود مشكلات، به سرعت رفع گردد.
وی ابراز امیدواری كرد كه تفاهمنامه مذكور برای هر دو طرف منشا خیر و بركت باشد و به پیشبرد اهداف دو مجموعه كمك نماید.
مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیما باز در سخنانی با قدردانی از دست اندركاران بانك ملت بابت انعقاد این تفاهمنامه، اشاره كرد: خوشبختانه این بانك، بانكی خوشنام با تعداد زیاد مشتریان است و صندوق آمادگی دارد تا در زمینه های مختلف خصوصاً تبلیغات، همكاری های مشتركی را با بانك داشته باشد.
وی با اشاره به این نكته كه ۱۴ هزار نفر بازنشسته سازمان صداوسیما تحت پوشش صندوق هستند، اعلام نمود كه ۱۰ هزار نفر از این تعداد، از شعبه بانك ملت حقوق خودرا دریافت می كنند و در واقع این بانك، بانك اصلی صندوق برای نمایش خدمات به بازنشستگان صداوسیما است.
رضایی از مدیران بانك ملت خواست تا در قالب تفاهمنامه، خدمات ویژه ای را به بازنشستگان تحت پوشش صندوق ارائه نمایند.
وی با قدردانی از مسئولان بانك ملت كه تابحال همكاری های خوبی با صندوق بازنشستگی كاركنان صداوسیما داشته اند، اظهار داشت: این تفاهمنامه، گام بلندی برای تقویت روابط و بهره مند شدن دو طرف از افزایش تعاملات است.
رضایی در عین حال، پیشنهاداتی را برای همكاری با بانك ملت در زمینه های مختلف نمایش داد كه مدیرعامل بانك ملت بررسی هریك از پیشنهادات را به مدیران بخش های مختلف بانك محول كرد.
بهمن اسكندری، معاون مدیرعامل بانك ملت در امور بانكداری شركتی و تجاری هم در سخنانی با اشاره به این نكته كه این بانك با نگاه بلندمدت و بینش آینده نگر خود، بین مشتریان تفاوت قائل می شود، گفت: بانك ملت به مشتریان بهادار و ویژه نگاه خاصی دارد و همیشه در كنار آنها هست.
همین طور بهمن اسكندری و سعید نصری، معاونان مدیرعامل، توحید اسدی، مشاور عالی مدیرعامل، محمدعلی خادمی و مسعود نصر اصفهانی، مدیران امور، محمدرضا جنگجو، رییس اداره كل بانكداری شركتی، علی محمدی، مدیر شعب منطقه پنج تهران و نادری نسب رییس شعبه سازمان گسترش بانك ملت و همین طور معاونان رییس صندوق بازنشستگی كاركنان سازمان صداوسیما باز حضور داشتند.1397/09/20
14:00:37
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها