مدیرعامل بانك قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۷۵۲ هزار متقاضی در سال قبل

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۷۵۲ هزار متقاضی در سال قبل رصد كالا: مدیرعامل بانك قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینكه پیشرفت های این بانك مرهون زحمات كارمندانش است، خاطرنشان كرد: كارمندان این بانك به كار كردن در این بانك افتخار خواهند كرد چون كه بانك با نیت پاك در حال خدمت رسانی به مردم است و جایگاه بسیار خوبی در سیستم بانكی كشور و مردم پیدا كرده است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، مرتضی اكبری مدیرعامل بانك قرض الحسنه مهر ایران، در جلسه هم اندیشی با كاركنان مدیریت شعب استان مازندران، با اشاره به تعداد تسهیلات پرداختی بانك، بیان كرد: در سال ۹۵ به ۵۰۰ هزار تن تسهیلات دادیم كه این مقدار در سال ۹۶ به ۷۵۲هزار مورد رسید.
وی با اشاره به اینكه بانك قرض الحسنه مهر ایران تابحال بیش از ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر سپرده گذار دارد، بیان كرد: بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از طرح های تسهیلاتی و قرض الحسنه این بانك بهره برده اند كه چنین حجم از متقاضی تسهیلات در سیستم بانكی بی سابقه است.
مدیرعامل بانك قرض الحسنه مهر ایران از رشد ۸۲درصدی منابع بانك در سال ۹۶ اطلاع داد و تصریح كرد: این موفقیت نتیجه تلاش و زحمت كارمندان بانك در شعبات است؛ بانك قرض الحسنه مهر ایران بانك متعهدی است و به ازای یك ریال دریافتی متعهد به پرداخت تسهیلات است.
اكبری توسعه بانك را به رشد منابع در هرسال منوط دانست و بیان كرد: برای عرضه خدمات بهتر و پوشش تعداد بیشتری از افراد جامعه نیاز است تا كاركنان اهتمام لازم برای رشد منابع و تحقق اهداف ترسیمی داشته باشند.
وی از كارمندان جوان بانك قرض الحسنه مهر ایران خواست تا با مراجعان در كمال اخلاق مداری برخورد نمایند و اظهار داشت: همكاران بانك باید مشتری مداری را به نحو احسن انجام دهند و به قول و تعهدشان پایبند باشند.
وی خطاب به كارمندان حاضر در جلسه اظهار داشت: در برخورد با مشتری صبور باشید، طرح های بانك را به صورت كامل تعریف كنید تا مشتریان به سپرده گذاری در طرح ها رغبت پیدا كنند.
اكبری، مطالبات بانك را یك درصد دانست و اظهار داشت: مدیریت شعب استان مازندران توانسته رشد قابل توجهی در منابع داشته باشد، به نحوی كه تابحال نزدیك به ۱۳ و نیم درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به اینكه رشد و مصرف منابع بانك قرض الحسنه مهر ایران در مازندران وضعیت خوبی دارد، اظهاركرد: مازندران همیشه در حوزه منابع جزو استان های خوب بوده است.
اكبری خطاب به روسای شعب حاضر در جلسه تصریح كرد: باید معوقات در شعبه یك درصد و رشد منابع هم بین ۸۰ تا ۹۰ درصد باشد.
مدیرعامل بانك قرض الحسنه مهر ایران به برنامه راهبردی پیش روی بانك اشاره نمود و اظهار داشت: می خواهیم امسال تعداد وام گیرندگان بانك را به یك میلیون نفر برسانیم این در شرایطی است كه بانك قرض الحسنه مهر ایران دارای ۵ میلیون مشتری ثابت است.1397/05/03
14:46:11
5.0 / 5
5103
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها