برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت اسب وحیوانات همزیست و فرآورده ها

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت اسب وحیوانات همزیست و فرآورده ها رصد كالا: مدیر بخش هنری نمایشگاه اسب، حیوانات همزیست و فرآورده ها اعلام نمود كه سطح برگزاری این نمایشگاه درمقایسه با نمایشگاه های بین المللی كاملا حرفه ای است.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، ولاشجردی فراهانی با بیان مطلب فوق اضافه كرد: در این نمایشگاه آثاری دربخش نقاشی و حجم به معرض نمایش در می آید؛ آثاری از حجم كه با استفاده از ضایعات اتومبیل و در ابعاد یك متر در یك متر به نمایش گذاشته می گردد كه بسیار دیدنی بوده و بازدید چنین آثاری برای مردم جذاب و اثرگذار است.
وی با تاكید براینكه این نمایشگاه با هزینه شخصی برگزار می شود، عنوان كرد: ما ایمان داریم كه این نمایشگاه زمینه ای است تا بستر حضور افراد خلاق و صاحب ایده را فراهم خواهد نمود.
مدیر بخش هنری نمایشگاه اسب، حیوانات همزیست و فرآورده ها خاطرنشان كرد: شاید از میان بازدیدكنندگان، هنرمندانی درآینده به عرصه هنر كشور اضافه شوند كه اتفاقی جذاب را در دنیا رقم بزنند و بیشترین هدف ما این است كه زمینه حضور استعدادها را در خلق آثار هنری كشور افزایش دهیم.

برنامه ریزی لازم برای حضور بازدیدكنندگان خارجی
وی درباره پیش بینی بازدیدكنندگان خارجی نمایشگاه هم اظهار نمود: برنامه ریزی های لازم برای حضور بازدیدكنندگان خارجی انجام شده و تلاش ما این است كه مدعوینی كه از نمایشگاه بازدید می كنند از بخش اثار هنری هم بازدید داشته باشند و بتوان افراد را به شكلی ترغیب كرد تا اثار فاخر عرضه شده به فروش برسند و درآمدی تولید شود كه به اقتصاد هنر كمك نماید.
ولاشجردی فراهانی عنوان كرد: اقتصاد هنر كشور معطوف به افرادی خاص شده است و تلاش ما براین است كه در سطح سایر هنرمندان گسترده شود.
وی فضای برگزاری بخش هنری نمایشگاه را برای آثار حدود ۴۰۰ متر اعلام نمود و اضافه كرد: با احتساب فضایی كه در راهروها و دید باز برای بازدید در نظر گرفته شده، حدود ۲۰۰۰ متر فضا برای بخش هنری نمایشگاه درنظر گرفته شده است.
مدیر بخش هنری نمایشگاه اسب، حیوانات همزیست و فرآورده ها اضافه كرد: نمایش هر اثر آثار دیگر را تحت تاثیر منفی قرار نمی دهد و فضای پیرامون هر اثر هم به گونه ای در نظر گرفته شده كه امنیت آثار هم لحاظ شود و تلاش براین است كه با احترامی كه برای افراد و بازدیدكنندگان قائل هستیم، موضوعاتی امنیتی و حمایتی از اثار هنری هم به درستی رعایت شود.
وی همینطور اظهار داشت: پشتیبانی از اثار هنری ایرانی در زمینه اسب و حیوانات همزیست مهمترین هدفی است كه از برگزاری بخش هنری نمایشگاه پیش رودر نظر گرفته شده و آثار هنرمندانی از شهرهای اصفهان، یزد، مشهد، تهران و سایر شهرها دراین نمایشگاه عرضه خواهند شد.

1397/03/24
12:32:13
5.0 / 5
5203
تگهای خبر: اقتصاد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها