تاكید مدیران عامل بانك ملت و شركت پخش فرآورده های نفتی بر تقویت همكاری ها

تاكید مدیران عامل بانك ملت و شركت پخش فرآورده های نفتی بر تقویت همكاری ها رصد كالا: مدیران عامل بانك ملت و شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی مشترك، بر تقویت همكاری های فی ما بین تاكید نمودند.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك ملت، محمد بیگدلی مدیرعامل بانك ملت در این نشست كه حسن روستا رییس هیات مدیره، علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، مرتضی نجف و بهمن اسكندری معاونان مدیرعامل، مرتضی ترك تبریزی و هادی سپانلو مدیران امور و شهریار خلیلی رییس اداره كل بانكداری شخصی و توسعه محصول این بانك هم حضور داشتند، بانك ملت و مجموعه وزارت نفت را دو شریك استراتژیك خواند و اظهارداشت: نگاه بانك به این مجموعه، كمك به تحقق اهداف دولت و وزارت نفت می باشد و صرفا نگاه سودآوری ندارد.
وی با تاكید بر این نكته كه بانك ملت آماده پشتیبانی از پروژه های مجموعه وزارت نفت و بخصوص شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هدف ایفای رسالت اجتماعی و استراتژیك خود است، خاطرنشان كرد: همكاری بانك با شركت پخش، سابقه ای حداقل ۱۵ ساله دارد و یك تعامل دوسویه و برد- برد بین دو مجموعه برقرار است.
به قول بیگدلی، بانك ملت با عنایت به داشتن امكانات، زیرساخت ها، كارشناسان متخصص و تجارب ارزشمند خود آمادگی دارد تا در ادامه مسیر توسعه شركت پخش فرآورده های نفتی هم در خدمت این مجموعه باشد و با تامین سخت افزارها و نرم افزارهای لازم و پشتیبانی قوی، به اجرایی شدن پروژه های این شركت كمك نماید.
موسوی خواه، مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در سخنانی با قدردانی از همكاری بیش از ۱۵ ساله بانك ملت با این شركت، نقش این بانك را در هوشمندسازی توزیع سوخت بسیار پررنگ خواند و تصریح كرد: در این پروژه، بانك ملت بهترین زیرساخت های آی تی را فراهم نمود به گونه ای كه در آن برهه، هیچ بانكی نتوانست با بانك ملت رقابت كند.
وی بانك ملت را یك بانك به بلوغ رسیده خواند و اضافه كرد: این بانك همیشه به تولید داخلی توجه داشته و در این زمینه، یك بانك خوشنام است.
موسوی خواه، پیشنهاد مشاركت در سرمایه گذاری های جدید شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را به بانك ملت عرضه كرد و اظهار داشت: یك طرف تمامی بسترهای بانكی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به این بانك برمی گردد و شركت پخش آماده مشاركت با بانك در پروژه های آتی خود است.
وی در پاسخ به برخی شائبه ها در زمینه تاخیر در واریز وجوه سوخت جایگاه داران هم اظهارداشت: بانك ملت در وجوه جایگاه داران، حتی یك ریال هم دخل و تصرف ندارد و هرآنچه رخ داده وفق مقررات بانك مركزی بوده كه بانك ها ملزم به رعایت آن هستند.
مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در عین حال تصریح كرد كه باید راهكاری برای برون رفت از این وضعیت پیدا نماییم تا امنیت خاطر برای جایگاه داران هم فراهم گردد.
وی در انتها این نشست، از بانك ملت بخصوص دست اندركاران شعبه مستقل مركزی به علت همكاری مطلوب با این شركت سپاسگذاری كرد.
مدیرعامل بانك ملت هم در این جلسه دستور داد تا پیشنهادات همكاری مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بررسی و برای اجرایی شدن آن راهكارهای لازم فراهم گردد تا همكاری دو مجموعه، بیش از پیش تقویت شود.
در این نشست، پیشنهادات جدید بانك ملت برای تقویت همكاری های فی درخلال هم به موسوی خواه، مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران عرضه شد.1397/02/25
14:51:58
5.0 / 5
4637
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها