عضو شورای شهر تهران تاكید كرد:

تاثیر گسترده اقدامات بانك شهر در رفاه اهالی كتاب و كتابخوانی

تاثیر گسترده اقدامات بانك شهر در رفاه اهالی كتاب و كتابخوانی رصد كالا: عضو شورای شهر تهران با تاكید بر تاثیر گسترده اقدامات بانك شهر در رفاه اهالی كتاب و كتابخوانی، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش تمامی دست اندركاران سی و یكمین نمایشگاه كتاب پایتخت شاهد استقبال گسترده جوانان و جامعه دانشگاهی در این رویداد بزرگ فرهنگی بودیم.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك شهر، زهرا نژادبهرام با اشاره به لزوم توجه به حوزه فرهنگ و بخصوص حوزه كتاب، اضافه كرد: ارتقای فرهنگ كتابخوانی بدون تردید سبب بالا رفتن سطح آگاهی جامعه و به دنبال آن توسعه فرهنگی می گردد.
وی با اشاره به اینكه ارائه خدمات به روز و كامل بانكی از جانب بانك شهر در نمایشگاه بین اللملی كتاب پایتخت قابل توجه و شایسته تقدیر است، خاطرنشان كرد: توزیع بن كارت ها در پیشخوان های شهرنت سبب صرفه جویی در وقت علاقه مندان به حوزه كتابخوانی شد.
عضو شورای شهر پایتخت ادامه داد: در رویدادهای بزرگ فرهنگی هر قدر زمان برای ارائه خدمات بیشتر باشد، شاهد موفقیت های بیشتری خواهیم بود.
رییس كمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تاكید بر اینكه اقدامات فرهنگی نیاز به حمایت های مالی دارند، اظهار داشت: طی سال های اخیر كمك های بانك شهر به اشاعه فرهنگ كتابخوانی در سراسر كشور قابل توجه بوده و می بایست سایر بنگاه های اقتصادی هم به این حوزه نگاه و ورود جدی داشته باشند.
نژادبهرام در ادامه بیان كرد: بانك شهر می بایست تجربیات خویش را در این حوزه در اختیار بنگاه های اقتصادی قرار دهد تا ان شاءالله شاهد حمایت آنها هم از حوزه كتاب و كتابخوانی باشیم.1397/02/23
15:13:15
5.0 / 5
4791
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها