مدیرعامل بانك سپه خبر داد:

بانك سپه ۱۵۵۰ میلیارد ریال منابع به بخش محیط زیست اختصاص داد

بانك سپه ۱۵۵۰ میلیارد ریال منابع به بخش محیط زیست اختصاص داد رصد كالا: مدیرعامل بانك سپه از اختصاص یك هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال منابع به بخش های آب، كشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست امسال اطلاع داد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدكاظم چقازردی، مدیرعامل بانك سپه ضمن اعلام مطلب فوق، اضافه كرد: این میزان منابع در قالب تسهیلات سرمایه در گردش به فعالان بخش های خصوصی، تعاونی و بنگاه های اقتصادی متعلق به موسسات عمومی غیردولتی پرداخت می گردد.
وی ضمن تاكید بر لزوم حمایت نظام بانكی از حوزه آب، كشاورزی و محیط زیست، خاطرنشان كرد: بانك سپه از محل منابع صندوق توسعه ملی در سال جاری، سرمایه در گردش فعالیت های دارای توجیه اقتصادی در بخش آب، كشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و صنایع تبدیلی و تكمیلی كشاورزی غیردولتی را تامین می كند.
رییس هیات مدیره بانك سپه در مورد نرخ سود تسهیلات اعطایی بانك به فعالان بخش آب، كشاورزی، صنایع تبدیلی و تكمیلی بخش كشاورزی و محیط زیست اظهاركرد: این بانك تلاش می كند برای كمك به حفظ و استفاده بهینه از حوزه آب، كشاورزی و محیط زیست تسهیلات ارزان قیمت در اختیار فعالان این حوزه ها قرار دهد و بر این اساس متقاضیان سرمایه در گردش برای فعالیت در حوزه آب، كشاورزی و محیط زیست تسهیلات با نرخ سود بین ۱۰ تا ۱۶ درصد دریافت می كند.
چقازردی خاطرنشان كرد: تسهیلات ارزان قیمت بانك سپه در اختیار فعالان حوزه آب، كشاورزی و صنایع تبدیلی و تكمیلی بخش كشاورزی مستقر در مناطق مشمول اعمال نرخ ترجیحی و دانش بنیان قرار می گیرد.
وی ضمن تاكید بر رعایت همه قوانین و مقررات، بیان كرد: این تسهیلات بعد از اعتبارسنجی و احراز اهلیت متقاضیان دریافت تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی، با رعایت تمامی مقررات صرفا به موسسات و شركت هایی پرداخت می گردد كه حداقل ۸۰ درصد سهام یا سهم الشركه آن مستقیم یا با واسطه اشخاص حقوقی متعلق به اشخاص حقیقی باشد.



1397/02/16
12:16:54
5.0 / 5
5202
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها