​مدیرعامل بانك صادرات ایران تاكید كرد:

تلاش همكاران بر افزایش منابع و كاهش مطالبات اثر مستقیم دارد

تلاش همكاران بر افزایش منابع و كاهش مطالبات اثر مستقیم دارد رصد كالا: ​مدیرعامل بانك صادرات ایران در بازدید از شعبه احمدقصیر (كد ۱۳۶۵) ضمن تبریك میلاد مبارك حضرت مهدی (عج) و قدردانی از كیفیت منابع و مصارف شعبه، در نشستی صمیمی با مشتریان بزرگ بانك در این شعبه به گفت وگو پرداخت و دستورات لازم برای حل مشكلات آنان را صادر كرد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، حجت اله صیدی، مدیرعامل بانك صادرات ایران در دیدار با كاركنان و مشتریان شعبه احمدقصیر این بانك، ضمن ابراز رضایت از عملكرد شعبه در كنترل منابع و مصارف و كاهش میزان مطالبات آن، اظهار داشت: ما در بازدید از شعب بانك انرژی مضاعف از جانب همكاران دریافت می نماییم و شاهدیم كه تلاش های آنها مستقیما بر افزایش منابع و كاهش مطالبات بانك تاثیر مهمی دارد.
وی تعیین محدوده فعالیت برای شعب را، یكی از اقدامات موثر انجام شده در این شعبه عنوان نمود.
مدیرعامل بانك صادرات ایران، با اشاره به اینكه فعالیت مرتب و منظم همكاران در خدمت رسانی به مشتریان قابل تقدیر است، روند بهبود منابع را به تداوم حضور مقامات ارشد بانك در كنار سایر همكاران و آگاهی یافتن از نقطه نظرات آنان و در عین حال رسیدگی به مشكلات خرد و كلان مشتریان منوط دانست و خاطرنشان كرد: اینكه همكاران با این جدیت تلاش می كنند، بطور قطع اثراتش بر افزایش منابع و كاهش مطالبات مشهود است.
در این بازدید كه با حضور مشتریان قدیمی بانك همراه بود، صیدی در گفت وگویی صمیمی، حل مشكلات آنها را با عنایت به پتانسیل های منطقه ای بانك صادرات ایران در اروپا، آسیای میانه و خلیج فارس مورد تاكید قرار داد و دستورات لازم برای پیگیری آنها را صادر كرد.
صیدی ضمن تقدیر از تلاش های كاركنان جدی، كوشا و صمیمی شعبه احمدقصیر، در دفتر بازدید این شعبه نوشت: فرهنگ برجسته بانك صادرات ایران در این شعبه مانند خیلی از شعب بانك جاری است. آرزوی توفیق دارم و امیدوارم با تلاش همكاران، این شعبه از درجه یك به ممتاز ارتقا یابد.
مسعود غلامزاده رییس این شعبه نیز، با اشاره به اینكه حضور صیدی باعث قوت قلب همه همكاران شده، اظهار داشت: اعتقاد راسخ دارم با توجهاتی كه مدیران بانك دارند، روند بهبود منابع و افت مطالبات با سرعت به مراتب بیشتری به اهداف خود نزدیك تر شده ضمن اینكه مشتریان در ملاقات با مدیرعامل بانك، امنیت خاطر بیشتری می یابند.
وی اضافه كرد: جای چنین بازدیدهایی همواره در بانك صادرات ایران خالی بوده و با شیوه كنونی موفقیت های بزرگ تری خواهیم داشت.1397/02/13
19:08:41
5.0 / 5
4661
تگهای خبر: بانك , صادرات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها