از ابتدای امسال صورت گرفت؛

معامله ۷ میلیارد سهم و حق تقدم در بورس

معامله ۷ میلیارد سهم و حق تقدم در بورس رصد كالا: تعداد ۷ میلیارد سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تابحال به ارزش ۱۶ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.به گزارش رصد كالا به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، از ابتدای امسال تاكنون، در مدت ۱۱ روز معاملاتی تعداد ۷ میلیارد و ۸۶۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۶ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال در ۵۷۰ هزار و ۹۰۹ دفعه در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.
همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفكیك بازار نشان داده است در این مدت ۵ میلیارد و ۵۴۴ میلیون سهم به ارزش ۸ هزار و ۹۹۱ میلیارد ریال در ۲۷۰ هزار و ۲۵۳ نوبت در بازار اول ۲ میلیارد و ۱۸۷ میلیون سهم به ارزش ۴ هزار و ۲۴۹ میلیارد ریال در ۲۹۲ هزار و ۷۱۴ نوبت در بازار دوم ۲ میلیون سهم به ارزش ۲ هزار و ۳۰ میلیارد ریال در یك هزار و ۴۹۶ نوبت در بازار بدهی و ۱۳۲ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش یك هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال در ۶ هزار و ۳۷۸ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.
این گزارش می افزاید: شاخص كل هم كه معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۹۶ هزار و ۲۸۹ واحد شروع كرده است تابحال با ۲ واحد كاهش به ارتفاع ۹۶ هزار و ۲۸۷ واحد رسیده است. شاخص بازار اول هم در این مدت با ۵۵ واخد كاهش و شاخص بازار دوم با ۲۷۲ واحد افزایش رو به رو شده اند.

1397/01/26
14:47:06
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها