رضا صدیق خبر داد:

منحنی منابع بانك صادرات ایران صعودی شد

منحنی منابع بانك صادرات ایران صعودی شد رصد كالا: ​عضو هیات مدیره بانك صادرات ایران از افزایش ۳ درصدی منابع و كاهش مطالبات معوق در زمان تقریباً یك ماهه حضور دكتر صیدی در كسوت مدیر عاملی این بانك اطلاع داد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك صادرات ایران، رضا صدیق ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: حضور دكتر صیدی در بانك صادرات ایران به منزله جاری شدن خون تازه ای در رگ های بانك است كه ضمن افزایش ۳ درصدی منابع در همین مدت كوتاه، انگیزه همكاران را برای تلاش در جهت تحقق برنامه های مورد نظر به شدت افزایش داده به نحوی كه طی همین مدت میزان مطالبات معوق بانك در ۲۵ استان كشور سیر نزولی به خود گرفته و چشم انداز امیدوار كننده ای برای سودآوری قریب الوقوع بانك پیش رو گذاشته است.
وی با اشاره به اینكه طی ۲ هفته انتشار گواهی سپرده ریالی بانك مركزی قریب به ۱۹۰ هزار میلیارد ریال منابع جذب بانك شده، جایگاه بانك صادرات ایران در جمع بانك های برتر كشور از لحاظ جذب منابع از این طریق را قابل توجه دانست.
​عضو هیات مدیره بانك صادرات ایران همینطور بحث كاهش مطالبات معوق بانك را از دیگر اتفاقات مثبت در این مدت ذكر كرد و اضافه كرد: برنام ه های عرضه شده توسط مدیریت عامل، باعث توقف روند افزایشی مطالبات معوق شده و در مقابل سیر نزولی آنها را سرعت بخشیده به نحوی كه بر مبنای آمار های موجود، میزان مطالبات معوق بانك در ۲۵ استان كاهشی شده است.
صدیق تصریح كرد: برای وصول برخی مطالبات در پرونده های بزرگ، كمیته های ویژه و تخصصی تشكیل شده كه با استفاده از روش های مسالمت آمیز و دعوت به مذاكره، مشكل مشتری را حل خواهیم كرد.
وی در ادامه از تشكیل یك كمیته راهبردی به دستور مدیرعامل بانك اطلاع داد كه هدف آن تقویت ساختار بانكداری الكترونیك و عرضه محصولات نوین بانكی دنیا در بانك صادرات ایران است.
رضا همینطور اظهار داشت: در صدد هستیم كه از سال جدید هر ماه حداقل یك محصول جدید را روانه بازار نماییم.

1396/12/13
17:31:12
5.0 / 5
4781
تگهای خبر: بانك , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها