مهلت الصاق یا انتقال گواهی اسقاط واردکنندگان کشنده ها تمدید گردید

مهلت الصاق یا انتقال گواهی اسقاط واردکنندگان کشنده ها تمدید گردید به گزارش رصد کالا، رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده اظهار داشت: مهلت الصاق یا انتقال گواهی اسقاط واردکنندگان کشنده ها تا پایان بهمن ماه تمدید گردید.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، مهران سالاریه اظهار نمود: با عنایت به انباشت گواهی اسقاط در صفحات واردکنندگان کشنده ها، از چندی قبل امکان انتقال گواهی های اسقاط به صفحات سایر واردکنندگان فراهم گشته است.
وی خاطرنشان کرد: واردکنندگانی که قصد انتقال گواهی های اسقاط را دارند باید در سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده به نشانی nnhk.ir کاربری ایجاد و مدارک لازم را بارگذاری کنند.
رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده تصریح کرد: هرگونه واسطه گری گواهی اسقاط تخلف محسوب شده و با شرکتهای متخلف برخورد شده و عرضه خدمات به آنها محدود می شود.
سالاریه اظهار داشت: در عین حال انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت هم اعلام نموده است آمادگی دارد به صورت مجانی نسبت به معرفی خریداران به فروشندگان اقدام نماید.
وی ضمن اشاره به قانون ساماندهی صنعت خودرو تصریح کرد: ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده در صورت عدم وجود اسقاط به اندازه کافی، اجازه پرداخت نقدی را برای واردکنندگانی ایجاد خواهد نمود که در صفحات کاربری آنها انباشت گواهی اسقاط وجود نداشته باشد.


منبع:

1402/11/20
15:29:49
5.0 / 5
322
تگهای خبر: خدمات , خرید , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها