در گزارش رصد كالا مطرح شد؛

تغییر قیمت لوازم خانگی ابلاغ نشده است

تغییر قیمت لوازم خانگی ابلاغ نشده است به گزارش رصد کالا دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اشاره به اینکه تغییر قیمت لوازم خانگی ابلاغ نشده است، اظهار داشت: به صورت شفاهی در مورد تعدیل قیمت صحبت کردیم اما هنوز روی عددی توافق نکرده ایم.عباس هاشمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد تغییر قیمت لوازم خانگی، اظهار نمود: با عنایت به افزایش قیمت نهاده های تولید، دستمزد و هزینه های جانبی دیگر، تعدیل قیمت لوازم خانگی اجتناب ناپذیر است. البته تولیدکنندگان راضی به افزایش قیمت نیستند اما هم اکنون تولید به مرحله ضرر رسیده است ازاین رو چاره ای جز تعدیل قیمت نداریم.
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در مورد افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لوازم خانگی، اضافه کرد: به صورت شفاهی صحبت هایی در این مورد با ما شده اما هنوز هیچ توافقی نکرده ایم و هیچ چیزی به صورت رسمی ابلاغ نشده است.
وی خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان بر مبنای مستندات و مدارک تعدیل قیمت ها را دنبال می کنند و معتقدند بهتر است در دو مرحله افزایش قیمت صورت گیرد تا شوکی به بازار وارد نشود.
هاشمی اظهار داشت: مسؤلان ذیربط از وزارت صمت تا ستاد تنظیم بازار باید بر مبنای کار کارشناسی، تصمیم بگیرند. قیمت لوازم خانگی کالا به کالا فرق می کند، ازاین رو بدون کار کارشناسی و به صورت دستوری نمی توان بازار را اداره کرد.


منبع:

1401/03/29
16:11:38
5.0 / 5
197
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها