مدیركل تعزیرات حكومتی اردبیل خبر داد؛

ثبت ۲۷ فقره تخلف احتکار در اردبیل

ثبت ۲۷ فقره تخلف احتکار در اردبیل مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل اظهار داشت: با اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها، تشدید نظارت ها برای تنظیم بازار انجام شده و ۲۷ فقره تخلف احتکار در استان اردبیل به ثبت رسیده است.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، علی رحیمی آذر عصر چهارشنبه در بازدید از آخرین وضعیت فعالیت اکیپ های نظارتی و کنترلی تعزیرات حکومتی در اردبیل اظهار نمود: ما با تشدید نظارت ها و افزایش اکیپ های فعال نظارتی تا سه برابر تلاش کردیم تا جرایم و تخلفات مختلف را به دقت مورد رصد و پایش قرار دهیم.
وی سرعت رسیدگی به پرونده های ارجاع شده به تعزیرات حکومتی را خاطرنشان کرد و خاطرنشان کرد: ما حتی در کمتر از ۲۴ ساعت حکم متخلفان صنفی را صادر کرده و پرونده ها را خارج از نوبت در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار دادیم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل اظهار داشت: در این چند روز ۴۴۴ فقره تخلف در سطح استان به ثبت رسیده که ۲۷ فقره در ارتباط با تخلف احتکار است.
رحیمی آذر اضافه کرد: از این تعداد ۲۰ فقره پرونده تخلف احتکار مورد رسیدگی قرار گرفته و متخلفان به ۴۴ میلیاردریال جریمه محکوم شدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کالاهای احتکار شده پس از کشف و حمل به محل مورد نظر، از راه شبکه رسمی توزیع در اختیار مردم قرار گرفته است.
رحیمی آذر افزود: همچنان سامانه ۱۳۵ تعزیرات و ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت در خدمت هموطنان است تا گزارش های خویش را در سریع ترین زمان عرضه کرده تا ما به سرعت در محل وقوع تخلف حاضر و با عوامل تخلف ثبت شده، برخورد جدی را داشته باشیم.
وی بیان نمود: ما با هیچ گونه عوامل و عناصر گرانفروشی، احتکار و ممانعت از فروش محصول مماشات نمی نماییم و تلاش ما بر این است تا با تخلفات در قالب قانون برخورد نماییم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل افزود: بر مبنای آخرین تصمیم گیری ها جرایم تعزیراتی پنج برابر افزایش پیدا کرده و ما بیشترین جریمه را برای متخلفان صنفی در طرح جدید اعمال می نماییم تا دیگر به خود جرئت انجام تخلف را در خارج از چارچوب قانونی ندهند.

1401/02/29
13:56:46
5.0 / 5
349
تگهای خبر: بازار , توزیع , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها