در جلسه هیات دولت صورت گرفت؛

اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه

اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه به گزارش رصد كالا در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه اصلاح گردید.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، هیات وزیران با اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه موافقت نمود.
در این جلسه همینطور با عنایت به اتمام مهلت استفاده از قرارداد خط اعتباری با صندوق توسعه صادرات هند، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به منظور تمدید مهلت قرارداد مذكور، به نمایندگی از جانب دولت برای لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی مربوط، نسبت به اصلاح ضمانتنامه آن اقدام نماید.
اعضای دولت با تصویب لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت مجارستان و ارسال آن به مجلس شورای اسلامی موافقت كردند.
تحكیم همكاری های اقتصادی در جهت تامین منافع متقابل هر دو طرف متعاهد، قاعده مند نمودن سرمایه گذاری در درون قلمرو طرف های متعهد، حفظ توازن كلّی حقوق و تعهدات بین سرمایه گذاران و دولت میزبان و تولید و حفظ شرایط مساعد برای سرمایه گذاری های سرمایه گذاران طرف های متعاهد در قلمرو یكدیگر همچون اهداف موافقتنامه مذكور است.
 

1396/10/11
20:43:56
5.0 / 5
5044
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها