روند افزایشی در قیمت جوجه

روند افزایشی در قیمت جوجه به گزارش رصد كالا رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، با اشاره به اینكه قیمت جوجه یكروزه در بازار رو به افزایش است، اظهار داشت: شركت پشتیبانی امور دام با استفاده از اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی، ذرت توزیع می نماید.محمد یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر با بین اینكه قیمت مرغ در طول هفته گذشته، تغییر چندانی نداشته است، تصریح كرد: قیمت این كالا در عمده فروشی میدان بهمن ۶۴۰۰ تومان و در میادین میوه و تره بار ۶۷۵۰ تومان بوده و همینطور قیمت مرغ زنده ۴۸۰۰ تومان است.
وی با اشاره به اینكه آشفتگی های بازار تخم مرغ، تاثیری بر قیمت مرغ ندارد، اظهار داشت: قیمت مرغ باید افزایش یابد؛ چراكه نرخ جوجه رو به افزایش است.
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی درباره دلیل افزایش قیمت جوجه یكروزه در بازار اضافه كرد: مرغداران در حال جوجه ریزی برای شب عید هستند و تقاضا برای جوجه زیاد شده؛ در نتیجه قیمت آن، حدود ۲۰۰ تومان بالا رفته است.
یوسفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینكه قیمت نهاده های دامی همچنان بالا است، اظهار داشت: هم اكنون نرخ هركیلوگرم ذرت، ۱۰۵۰ تومان تحویل بنادر و ۱۱۵۰ تومان با كرایه حمل درب مرغداری است؛ كنجاله سویا هم حدود ۱۷۵۰ تا ۱۸۰۰ تومان تحویل بنادر و كارخانجات عرضه می گردد.
وی اظهار داشت: هم اكنون شركت پشتیبانی امور دام با استفاده از اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی، ذرت را به قیمت كیلویی ۹۵۰ تومان تحویل انبارهای استانی توزیع می كند.
یوسفی ادامه داد: همینطور این شركت در برابر مرغ تحویلی اتحادیه ها و مرغداران برای ذخیره سازی، به آنان كنجاله سویا و ذرت تحویل می دهد.
وی درباره آخرین وضعیت صادرات مرغ هم اظهار داشت: صادرات انجام می گردد اما میزان آن زیاد نیست.
 

1396/10/08
20:50:42
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: بازار , صادرات , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها