کوییک اس با چهارستاره وارد جدول کیفی خودرو های داخلی شد

کوییک اس با چهارستاره وارد جدول کیفی خودرو های داخلی شد خودرو کوییک. اس محصول تولیدی شرکت سایپا، برای اولین بار در آزمون های کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، با چهارستاره وارد جدول خودرو های داخلی شد.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر به نقل از سایپا، بنا بر آخرین گزارش منتشره شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در ارتباط با رده بندی کیفی خودرو های داخلی در مردادماه ۱۴۰۰، خودرو کوییک. اس برای اولین بار با کسب چهارستاره در فهرست خودرو های کلاس قیمت پنج قرار گرفت.
بر اساس اعلام شرکت مذکور، خودرو کوییک. اس در شاخصهای مؤثر در کیفیت شامل میانگین نمره منفی، میانگین عملکردی، IQS و همینطور آزمون های عملکردی شامل آزمون بدنه، رنگ خودرو، فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی و همینطور میزان صداهای غیرعادی مورد بررسی قرار گرفت و توانست چهارستاره کیفی را کسب کند.
خودرو کوییک. اس محصول جدید گروه خودروسازی سایپا برای اولین بار است که مورد آزمون های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته و از بدو امر توانسته در رده خودرو های چهارستاره قرار گیرد.
پیش از این خودرو کوییک، دیگر محصول تولیدی شرکت سایپا هم در رده خودرو های چهارستاره قرار گرفته بود. کسب چهارستاره کیفی برای محصولات گروه خودروسازی سایپا و ارتقای استانداردی سایر محصولات این مجموعه در شرایط دشوار تحریم و سختی تأمین و تولید قطعات، بعنوان نمادی از ارتقای برنامه های کیفی نظیر بازرسی های مستمر، اجرای سیاست های خودکنترلی و آموزش روز افزون نیروهای انسانی فعال در بخش های تولیدی به حساب می آید.
موفقیت های گروه خودروسازی سایپا در عرصه کیفیت در حالی است که با اجرای سیاست های بومی سازی قطعات خودرو توسط این مجموعه، تعمیق داخلی سازی محصولات سایپا نسبت به سالیان گذشته به شکلی بی سابقه افزایش پیدا کرده که مبین توان شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های توانمند ایرانی در زمینه تولید انبوه قطعات با کیفیت و استاندارد خودرویی است.


منبع:

1400/06/24
14:38:32
5.0 / 5
418
تگهای خبر: آموزش , تولید , خودرو , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها