خبر مهم وزارت کار درباره معافیت مالیاتی موسسه های خیریه

خبر مهم وزارت کار درباره معافیت مالیاتی موسسه های خیریه به گزارش رصد کالا مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود: شرط برخورداری از معافیت مالیاتی موسسه ها، نام نویسی در سامانه ثبت درخواست معافیت مالیاتی موسسه های خیریه است.


به گزارش رصد کالا به نقل از خبر آنلاین و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مریم السادات میرمالک ثانی در اینباره تصریح کرد: موسسه های خیریه به منظور برخورداری از معافیت مالیاتی برپایه بند (و) تبصره (۱۷) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور به منظور ساماندهی و کارآمدسازی سیاست های حمایتی باید در سامانه معرفی شده از جانب وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ثبت نام کنند. وی اظهار داشت: موسسه های خیریه لازم است تمامی مراحل در ارتباط با ثبت نام همچون درج شماره حساب های درخواستی را تکمیل کنند. میرمالک اضافه کرد: طبق دستور العمل، مقرر شده است از ۱۰ مرداد به بعد موسسه های خیریه، تمامی پرداخت های حمایتی خویش را از راه حواله الکترونیک ساتنا/ پایا، با درج عدد ۱۱۰ و شناسه ملی موسسه خیریه در قسمت شناسه پرداخت انجام دهند. مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: گزارش پرداخت ها از بانک مرکزی دریافت و بعد از ثبت در سامانه به سازمان امور مالیاتی به منظور بررسی ارسال می شود.
وی بیان نمود: بر همین مبنا صاحبان امضای موسسه می توانند از پانزدهم اول هر فصل صورتحساب عملکرد موسسه و شناسنامه اقتصادی مدد جویان موسسه را بر مبنای داده های پایگاه اطلاعات رفاه ایرانی ها در پروفایل مربوطه خود در سامانه مشاهده کنند. میرمالک ضمن اشاره به این که راهنمای تمامی مراحل ثبت نام در چارچوب فیلم آموزشی، راهنما و دستور العمل در سامانه قابل مشاهده می باشد، عنوان کرد: در همین راستا شماره تلفن ۰۲۱۲۵۰۰ برای پاسخگویی به مخاطبان پیشبینی شده است. مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: متقاضیان می توانند سوالات خویش را به نشانی پست الکترونیکی که در سامانه آمده ارسال نمایند. وی خاطرنشان کرد: پاسخگویی ظرف مدت ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت. ۲۲۳۲۲۵


منبع:

1400/05/26
21:10:09
5.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها