برترین برنامه های کودک فانتزی در زیر دریا

برترین برنامه های کودک فانتزی در زیر دریا به گزارش رصد کالا برنامه های کودک و کارتون های بسیاری در دسترس کودکان وجود دارد که هر کدام برای گروه خاصی از آنان جذاب است. اما کارتون ها و انیمیشن های در رابطه با دریا همیشه برای همه ی کودکان و نوجوانان سرگرم کننده و دارای جذابیت فوق العاده بوده است. دلیل آن چیست؟ احیانا فضای ناشناخته ی زیر آب برای انسان هایی که نمی توانند در آن جا زندگی کنند جالب توجه است.برنامه های کودک فانتزی که راجع به دریاها و اقیانوس ها تولید شده است همیشه پر بیننده بوده اند. از جانداران عجیب و غریب و متفاوت زیر دریا گرفته تا داستان هایی که در آن اعماق درحال وقوع است برای بینندگان دوست داشتنی و سرگرم کننده است. کارتون ها و انیمیشن های بسیاری که در رابطه با زندگی آبی و جانداران دریایی هستند تولید شده است که از میان آنها میتوان به باب اسفنجی، انیمیشن لوکا و کارتون بازگشت به دریا را نام برد که در آپارات کیدز در دسترس شما قرار دارند و می توانید آنها را مشاهده کنید. در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
کارتون باب اسفنجی از بهترین برنامه های کودک فانتزی تولید شده در رابطه با دریا
انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی از بهترین انیمیشن های تولید شده است که درباره ی زندگی یک اسفنج دریایی بامزه و ساده لوح است که با دوستان دریایی خود در زیر آب زندگی می کنند. این انیمیشن از کارتون های کمدی و خنده دار است و حتی بزرگسالان هم از دیدن این برنامه لذت می برند. پیام های خیلی از جمله ارزش نهادن بر دوستی، از خودگذشتگی و هم دلی در این کارتون در قسمت های متنوع قابل مشاهده می باشد. ارتباطی که بین باب اسفنجی و دوستانش وجود دارد آموزنده و موثر است. این اسفنج مهربان هیچ زمانی در کمک کردن به دیگران کوتاهی نمی نماید.
داستان این انیمیشن درباره ی باب است که در شهر بیکینی باتم زندگی می کند و در یک رستوران آشپز است. باب اسفنجی دو دوست دریایی دارد که یکی از آنها ستاره ی دریایی صورتی رنگ و مهربان اما ساده لوحی به نام پاتریک است که از این دوستی خوشحال است و دیگری اختاپوس بی حوصله و خسته ای که علاقه ای به دوستی با باب اسفنجی و پاتریک ندارد. این انیمیشن بسیار شیرین، جذاب و سرگرم کننده است. از دیدن باب اسفنجی در آپارات کیدز پشیمان نخواهید شد.
برای تماشای انیمیشن باب اسفنجی بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https: //www.aparatkids.com/tag/spongebob/%D۸%B۳%D۸%B۱%DB%۸C%۲۰%D۸%A۷%D۹%۸۶%DB%۸C%D۹%۸۵%DB%۸C%D۸%B۴%D۹%۸۶%۲۰%D۸%A۸%D۸%A۷%D۸%A۸%۲۰%D۸%A۷%D۸%B۳%D۹%۸۱%D۹%۸۶%D۸%AC%DB%۸C

انیمیشن لوکا، از دیگر مثال های برنامه های کودک در زیر دریا
کارتون لوکا درباره دو موجود دریایی است که درباره ی زندگی انسان ها کنجکاوند و در مورد آن جستجو و کاوش می کنند. آنها در نزدیکی یک روستای ایتالیایی، در آب زندگی می کنند. این داستان سرگرم کننده مضامینی هم چون دوستی، شجاعت و کنجکاوی و جستجو گری را به چالش می کشد. در این برنامه دوستی و لوکا و آلبرتو را می بینیم که ناگسستنی و پرارزش است. این برنامه ی کودک مناسب سنین بالای ۶ سال است. یکی از نکات مهمی که میتوان در حین تماشا کردن این کارتون با فرزند خود صحبت کنید و به مباحثه بپردازید، ارزش گذاشتن به افراد بدون توجه به اینکه که هستند و چه پیشینه ای دارند، می باشد. در بخش های مختلفی از این کارتون می بینیم که در صورتیکه احتیاط نکنیم گرفتار صدمه دیدگی جسمی می شویم. همان گونه که در صحنه های مختلفی با پریدن از صخره ها، درگیری با نوجوانان، دوچرخه سواری و انجام دیگر فعالیت ها کاراکترها گرفتار اسیب دیدگی می شوند.
همان طور که گفته شد انیمیشن لوکا در ایتالیا اتفاق می افتد. یکی از قوانینی که برای لوکا که از پدر و مادری زاده شده است که موجودات آبی بوده اند این است که به اندازه ی کافی از سطح آب دور بماند چونکه نزدیک شده به سطح خطرناکست. لوکا در سطح آب به انسان تبدیل می شود. در یکی از روزها که آلبرتو را می بیند که در ساحل است، به آب نزدیک می شود و به انسان تبدیل می شود. در این زمان دوستی بین آلبرتو و لوکا شکل می گیرد. وقتی پدر و مادر لوکا می فهمند که لوکا به سطح آب نزدیک شده است و با یک انسان درحال وقت گذرانی است، او را تهدید می کنند که به اعماق اقیانوس ها فرستاده خواهد شد. بعد از آن لوکا که بسیار ترسیده است با آلبرتو به نزدیک ترین شهر فرار می کنند. ادامه ی داستان را می توانید با دیدن انیمیشن لوکا در آپارات کیدز دنبال کنید.
بازگشت به دریا، از سرگرم کننده ترین انیمیشن های دریایی
این انیمیشن زیبا و جذاب از انیمیشن های دریایی است که درباره ی زندگی یک ماهی پرنده و ورزشکار است. این برنامه ی کودک فانتزی مناسب کودکان و نوجوانان بالای ۵ سال است. در این برنامه کوین (ماهی پرنده که نقش اصلی این کارتون است) توسط دوستان و اطرافیانش به سبب قدرت و توانمندی که دارد مورد احترام و توجه واقع شده است اما پدرش به او توجهی نمی نماید. این مساله سبب اختلافاتی بین کوین و پدرش شده است. مشابه کارتون در جستجوی نمو، بین کوین و پدرش جدایی می افتد چونکه وی در یک تور ماهیگیری گیر می افتد و وارد مخزن نگه دارنده ی ماهی در یک رستوران چینی می شود. کوین و دوستانی که در آن مخزن زندانی شده اند می دانند که سرنوشت نهایی آنها قرار گرفتن بر روی یک بشقاب و در شکم انسان گرسنه ای فرو رفتن است. پس باید از آن جا فرار کنند و خویش را نجات دهند.
کوین از قدرت هایی که دارد در رهبری استفاده می نماید و از خود و سایر ماهی های گیر افتاده در آن نگه دارنده محافظت می کند. در این بین از پسر مرد رستوران دار که او هم گرفتار درگیری ها و اختلاف نظرهایی با پدر خود است برای رهایی از این مخمصه کمک می گیرد. در این انیمیشن با اتفاقات هیجان انگیزی مواجه خواهید شد و بدون شک از دیدن آن لذت خواهید برد. برای دیدن انیمیشن بازگشت به دریا می توانید به آپارات کیدز رجوع کنید.
۲۱۲۱

1400/05/19
00:07:54
5.0 / 5
211
تگهای خبر: ارز , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها